PLA 3.0 sonrası park etme sorunu

@hakan1979 bugün arka pla sensörlerinin park modülündeki kablo yerlerini değiştirdim 8 ve 19 nolu pinler. Tüm sorunlar düzeldi şu an araç inanılmaz şekilde stabil çalışıyor sağolsun @İlker34 arkadaşımızın dikkati ile. Sensörleri yerlerinin yanlış olabileceğini söyledi. Takarken gözden kaçmış demekki yerleri farklı olunca inanılmaz kafası karışmış aracın. Şu an sorunların hepsi düzeldi. Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar kesinlikle tesisatı kontrol etsin.
Hocam valla çok sevindim gözün aydın.  :)   inşallah bendede işe yarar ilk fırsatta bende değiştireceğim burdan yazacağım sonucu. 

Hocam ara sırada da olsa bendede kırmızı ışıkta beklerken veya olmadık yerlerde dibinde bişey varmış gibi ötüyor, bellirli bir zaman yapmıyor ama sonra bir kereliğinede olsa yine yapıyor. Servise söyledim "temizledik ve birde kalibrasyon yaptık" dediler. Ondan sonra hiç yapmadı birdaha. Servise bi gösterin derim, sorun yazılımsal olma ihtimali yüksek yani parametre olarak. donanımsal olsa "tık-tık" atıyor dediğiniz olay olmazdı sanırım.

@hakan1979 valla İlker sağolsun Hızır gibi yetişip sorunları çözüyor. Sizde sola yanaşıp sağ tarafta sensör hareketliliği oluyormu bi kontrol edin belki sizde öndekilerde ters olabilir.
Hocam sizin gönderdiğiniz videodaki aynı sorun mevcut bendede büyük ihtimal aynı sıkıntı. Geri giderken sol sağ sabit ötüyor. Dediğiniz gibi komple kontrol ettireceğim pinleri. Tekrar size ve ilker hocama teşekkür ederim inşallah sayenizde çözülecek.

Geri
Üst Alt