2014 Golf 7 DSG ACT BMT Highline > GTI Dönüşümü

@Meteizmir  bu sanirim demek istedigin, yanliz izmirde yokuslar cok dik ve yoldaki tümsekler icin uygun degil maalesef

s-l1600.jpg

Malesef abi coğrafya kader :) fiyatlar gerçekten çok pahalı tcr modifikasyonu için

Abi bir şey sorucam sence bu işlem sağlıklı olur mu. 

Sanırım bir çeşit ısıya dayanıklı macunla kaliperin bi kısmını dolduruyorlar. Yazı yazmak için. Bu işlemi uygulasak bi sıkıntı olur mu acaba.

Bu soru hakkında konu açmayı düşünüyorum zararı olur mu vs gibisinden bilen arkadaşlar yazarlar belki anlayanlar 

images (8).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Meteizmir Mete kardeşim merhaba projen hayırlı olsun inş. güzelce binersin aracına bende 7 gti var istediğin yerden foto vs. varsa web de bulamadığın seve seve yardımcı olurum. bir arkadşım kapı döşemelerini satıyor 894719102 ilan nosu malum site. Onda da 7 gti var tabi biraz dolu :)   

WhatsApp Image 2021-04-08 at 08.42.46.jpeg

@vomgti sag ol abim cok tesekkür ederim yardimci olma istegin icin,

..... beyi diyorsun, .... beyle telefonlasmisdim onun kapi iclerini audi ledlerla aydinlatma yapmis delikler var, ondan vazgecdim.

bendeki orjinal kapilara gti kirmizi dikisli deri yaptiriyorum anlarla kaplicam orjinali gibi olacak, kapi ici gözlerine aydinlatma istemiyorum cok isil isil olucak ici, sade olmasi bence daha güzel.

sadece esik aydinlatmalarini yapicam, lapilarda ki ic aydinlatmalarda ters baglama yapinca kirmiziya dönüyor onu yapicam

_vyr_18200VW-Golf-7-szedan-ajtó-kuszob-lemezek-aluminium-5G4853369C-5G4853370C-vilagitó-keszlet.jpg

@Redgti Abim, bende önce yapiskanli kapak yapmayi düsünmüsdüm ama riskli olabilir yolda Allah korusun bir kopma falan olursa tehlikeli bence vazgecdim

ben yapmazdim ama sen bilirsin

ama gti kirmizisina , zimpara ,astar ve boyama yapabilirisin istersen.

youtube da arama yaparsan yapanlar var nasil yapabilecegini anlatan.

ama tecrübe orjinalden ve risikodan uzak diyor :)

$_59 (61).jpg

$_59 (62).jpg

$_59 (63).jpg

arkadaslar bu jantlar  uyarmi  sizce  gti toungsten grey araca ne dersiniz ?

$_59 (13).jpg

$_59 (14).jpg

PLATIN_P61_77.jpg

@metinkar galiba haklisin metin, de hsouma gidiyor bu 18 jant, almanyada gti lerdede takili  aslimda ama, dha var bakalim arayalim  biraz,

direksiyon isini biraz askiya al zamana birak zamanla kendiliginde cäzülür , stres yapma kendine... :)

4 adet 150 euroya buldum da, hosumada gidiyor dedigim gibi

$_59 (9).jpg

Geri
Üst Alt