Jump to content

2014 Golf 7 DSG ACT BMT Highline > GTI Dönüşümü

Recommended Posts

selam arkadaslar 

golf 7 2014 dsg act mbt highline dan GTI dönüsümü icin fikirlerinizi benimle paylasirsaniz cok memnun olurum

ARAC toungsten grey

ARKA STOPLAR :  atacagim resimlerden 2 secenegim var 1 veya 2 

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@Meteizmir bir zamanlar bununla ugrasmisdik, kirmizidan beyaza ve mümkün oldugunca orjinale cevirmisdik. simdi klasikden modern caga uyum saglamaya calisiyoruz...  biraz kafa dagitalim iste

@frknyldrm bende ondan 7 gti kalalim dedim aynen  ön farlar alindi normal U gti far

veee sonunda elimdeler super...

Konudaki görseller

arka difusör hangisini uygulamali acaba ?

arac orjinalinde highline oldugundan  soldan cift egzos cikisli, orjinal egsoze sadikmi kalsak ?

soksa oynayip cift egzos cikslimi yapsak?

1 bal petegimi ?

2 tirtirli olanmi ?

image.png.31fae159a251915fce6f9fd221ce57cf.png

s-l400.jpg

s-l1600 (7).jpg

diff1.png

dif.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ic kaplamalar su an piano black 

1 ya siyah torpido bezenekli deri kaplama yapilacak 

2 yada orjinal bal petegi görünümlü olacak

acaba hangisi  güzel olur ve arabaya maddi acidan da deger katar ?

piyano black olmiyacagi kesin toz görünümler  mahvediyor ve cabuk ciziliyor

zzzz.jpg

$_59 (15).jpg

$_59 (16).jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@MeteizmirEthem abi aldığınız tampon 7 GTI tamponu, o yüzden 7.5 far değil de çift u 7 farı tavsiye ederim.

Farları orijinal mi alacaksınız bilmiyorum ama orijinal alacaksanız çift j far zaten olmaz sizin araca (boyut olarak).

Difüzör de orijinal GTI'deki gibi olmalı bence, sol-sağ birer çıkış.

Çift U far, 7 R stop, GTI body kit ile mis gibi olur.

Decal uygulaması bence hoş durmuyor, güzel bir jant ve spor yay ile sade bir GTI zaten yeterince albenili olacaktır. :like:

Aracınız ne renkti bu arada, füme mi?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@frknyldrm tesekkür ederim yorumlarina frukancim, decal dedigin, oettinger ön tampon eki mi yoksa piano black yerine balpetegi görünüm mü yoksa  asagidaki resimdeki lekelendirmemi  ?

piyano black ler beni cidden rahatsiz ediyor da ya deri kaplama yada bal petegi diyorum ben

spor yay der 2-5 cm arasi alcaltmami

eottinger body kit hakkinda ne düsünüyorsun

decal i anlamadimda... :)

bua rada arac tungsten gri

Indiumgrau.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Meteizmir yazdı:

@frknyldrm tesekkür ederim yorumlarina frukancim, decal dedigin, oettinger ön tampon eki mi yoksa piano black yerine balpetegi görünüm mü yoksa  asagidaki resimdeki lekelendirmemi  ?

piyano black ler beni cidden rahatsiz ediyor da ya deri kaplama yada bal petegi diyorum ben

spor yay der 2-5 cm arasi alcaltmami

eottinger body kit hakkinda ne düsünüyorsun

decal i anlamadimda... :)

bua rada arac tungsten gri

Indiumgrau.jpg

Kamuflaj benzeri lekelendirmeleri kastettim abi, evet.

Piano black gerçekten tozlanınca kötü gözüküyor, ben de ilk başta pek sevmiyordum ama temizken şık duruyor gerçekten. Alıştım da artık

Desenli trimler de güzel duruyor ama, tercih sizin.

Spor yay ve 18" jant şart GTI görünüme. Ben eibach pro kit 35-30mm (ön-arka) kullanıyorum, memnunum.

Tungten gri araca gun metal renl 18" jant çok güzel durur bence.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mrb arkadaslar, gti dönüsümü icin alacagim arka stoplari  bit  Golf  7 GTD cikmasini buldum

benim 2014 highline a uymasinda bir sorun yasarmiyim gtd den cikma olmasindan ötürü ?

yorumlariniz icin simdiden tesekkürler...

$_59.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ve bu orjinal golf 7 ledler icin dönüsüm kablosu gerekiyor sanirim türkiyede bulabilirim sanirim ama kitin numarasi  nedir bilmiyorum yardimci olabilirseniz

onuda almanyadan mi almayilim yoksa türkiyedekiler  kalitesiz cin mallarimi ne dersiniz ?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bu Led stopları TR'de ki bir çok çıkmacıdan rahatlıkla bulabilirsiniz hocam. Bunun için yurtdışı GTD çıkması almanıza gerek yok. Soketlerinde bir fark yoktur fakat bu kadar çetrefilli olmasına gerek yok. 

Bodykit işi için ise eğer bir Highline bir GTI'a dönüşecekse, bence öncelikle standart bir GTI'a dönüşmeli. O yüzden üstte vermiş olduğunuz tüm seçenekleri ben "OEM MK7 GTI" seçeneklerini seçiyorum. 

7.5 Highline LED stoplarını aldığınızda VW'den içinden kablo seti çıkıyor ama Golf 7 Led stopları için çıktığına emin değilim. BCM'den 2-3 kablo çekilmesi gerekiyor arkaya kadar. Montajını yapacak kişi biraz biliyorsa rahatlıkla çekebilir. Tekrar bir kablo seti almanıza/bulmanıza gerek yoktur. 

frknyldrm bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • frknyldrm başlığı değiştirdi: 2014 Golf 7 DSG ACT BMT Highline > GTI Dönüşümü

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...