Jump to content

A101 1 Nisan "Michelin hava pompası"

Recommended Posts

@frknyldrm yatağı ben aldım tek kişilik diyebilirim. İki kişi zor sıgar. Yada iki zayif insan sığar diyeyim. Arka kilma menfezine çarpıyor bide boşluğa gelen kısımdaki destekleri şişirince. Ben aldım ama pişman oldum doğrusu. Fakat iade etmedim. Tatile felan giderken cocuğum arka koltukta rahat rahat yolculuk yapar diye. Bide ailecek kampa gidince destek kısmını şişirmeden çadırda kullanırız diye iade etmedim. Fikir sahibi olursunuz diye yazayım dedim.  

frknyldrm ve Srkng5 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

4 saat önce, ibragah yazdı:

@frknyldrm yatağı ben aldım tek kişilik diyebilirim. İki kişi zor sıgar. Yada iki zayif insan sığar diyeyim. Arka kilma menfezine çarpıyor bide boşluğa gelen kısımdaki destekleri şişirince. Ben aldım ama pişman oldum doğrusu. Fakat iade etmedim. Tatile felan giderken cocuğum arka koltukta rahat rahat yolculuk yapar diye. Bide ailecek kampa gidince destek kısmını şişirmeden çadırda kullanırız diye iade etmedim. Fikir sahibi olursunuz diye yazayım dedim.  

Teşekkürler hocam, ben de internet sitesinden sipariş verdim.

Tek kişilik olarak kullanacağım ben, fakat menfez kısmı iyi olmamış dediğinize göre. Gelsin de ben de şişirip yerinde bir bakayım, oluru yok gibiyse iade ederim.

ibragah ve Terms bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Terms yazdı:

@frknyldrm hayırlı olsun Furkan modum.

Bizde dün kardeşime pompa aldık bir tane.

Pompayı tavsiye etmeyenler olunca vazgeçtim ben abi, yoksa evimin hemen yanında var a101. Gidip alacaktım 

Kardeşiniz memnun kalır umarım, hayırlı olsun. :like:

Terms bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@frknyldrm Furkan hocam.
Pompayı inceledim güzel gözüküyor. Amaç zaten sürekli kullanım için değil. Zorda kalınca lastikçi vs aramaktan kurtarsın yeter. Onu da yapacak gözüküyor. 

Ben de alırdım ama bende DBK nın mini kompresörü var çakmaklıktan çalışan + Michelinin mini dijital basınç ölçeri var diş derinliği de ölçüyor. Bende bunlar olduğu için almadım.

frknyldrm ve Trk75 bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...