sağ ön ve arka lastiği ve jantı kaldırıma vurdum

Geçmiş olsun lastiği bence değiştirin. Autoking gibi yerler sallamasyon yapıyorlar serviste boyatabilirsiniz yada işi sırf jant boyama olan yerlerde yaptırın derim

@audis8 hocam biz de geçen günlerde crossclimate lastiklerden bahsetmiştik,ben güya 4 mevsim lastik denen lastikleri kullanmıştım bundan önceki peugot 106 aracımda ama kış ayında kayıp audi marka araca yandan çarptığımdan beri kış lastiğinin önemini daha iyi anladım.bu lastikler için firma 5 yıl ar-ge çalışması yapmış.Siz nasıl memnun mıuydunz? yol tutuşu ,sesi yağmurlu karlı zeminde fren mesafesi vs hakkında bilgi veriri msinz?

@audis8 hocam biz de geçen günlerde crossclimate lastiklerden bahsetmiştik,ben güya 4 mevsim lastik denen lastikleri kullanmıştım bundan önceki peugot 106 aracımda ama kış ayında kayıp audi marka araca yandan çarptığımdan beri kış lastiğinin önemini daha iyi anladım.bu lastikler için firma 5 yıl ar-ge çalışması yapmış.Siz nasıl memnun mıuydunz? yol tutuşu ,sesi yağmurlu karlı zeminde fren mesafesi vs hakkında bilgi veriri msinz?
kışı sert olan bir yerde sürecekseniz ayrı ayrı kış ve yaz lastikleri olmalı.

bursa, istanbul gibi senede bir kaç gün kar yağan bir yerde kullanıyorsanız iyi bu 4 mevsim. en büyük cazibesi lastik değiştirme derdinden kurtarması.

Erzurum'da olmaz yani crossclimate 

yol tutuşu. yaz lastiği kadar iyi değil. yağışta tehlike oluşuyor ayrıca. kayma eğilimi gösteriyor.

sessizlik, konfor iyi ama

Moderatör tarafında düzenlendi:
@audis8 anladım hocam ben batı karadenizde yaşıyorum kış sert geçer gnelde .zaten ben de yazlık ve kşlık kullanıyorum,hatta bi ara niyetimi bozmuştum 16 inç jant alacaktım yazlıklar için ama sonra vazgeçtim.

Geri
Üst Alt