ACC'li Direksiyon Değişimi

@forjust1day Selamlar.

GW değişimi ile sorun çözülüyor mu?
Evet. 3Q Gateaway değişimi ile çözülür. 

Arkadaşlar selamlar, artı ve eksinin ortasındaki tuş lane assist tuşu mu? Olmadan çalıştırabiliyorum değil mi?
+ ve - Arasındaki tuş Adaptif Hız Sabitleme (ACC). Adaptif Hız Sabitleme var ise aracınızda bu tuş takımı gerekiyor. Normal Hız sabitleme var ise ACC tuşunun olduğu yerde CNL oluyor. Hız sabitlemeyi açıp kapatan tuş I/O yazan tuş. Fakat tuş takımını aracınıza göre almalısınız. 

@Alii Ali lane assist için direksiyon üzerinde tuş takımı yok o zaman. Menüden asistanlardan tıklıyoruz o kadar sanırım.

@Alii Ali lane assist için direksiyon üzerinde tuş takımı yok o zaman. Menüden asistanlardan tıklıyoruz o kadar sanırım.
Yeni tuş takımlarında asistan menüsü var, bastığınızda MFA'dan direk asistanlar menüsüne gidiyor, oradan açıp kapatabiliyorsunuz. 

Eski direksiyonlarda yok, Menüler arasında gezip asistanlar menüsünü bulup açıp kapatıyorsunuz. MFA'dan ya da multimedya'dan. Tuşu yok.

5q gateway e bu tuşu takarsaniz acc calismayacaktir set edemezsinz daha önce başımıza geldi :)
Bende 3q gateway var direksiyonumu yeni değiştirdim ancak set edemiyorum acc çalışmıyor şuanda. Acc tuşuna bastığım zaman hız limitleme çıkıyor kadranda nası çözebilirim bu sorunu bilginiz var mı ?

Geri
Üst Alt