GOLF 7,5 R EGZOZ UÇLUKLARI

@tahabaydar hayır olmadı teşekkür ederim seste değişiklik istiyorsanız krom olması gerek eklerin çok az tatlı bir ses veriyor diye biliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Omer58 teşekkür ederim kastamonu emek oto egzoz da yapıldı kazanda egzoz sepetinden alındı

@sajmora98 Anladım, sonuçta teknik bir müdahele ediliyor doğru ve güzel iş çıkması lazım hocam gayet iyi olmuş bilgi içinde teşekkürler ayrıca.

Hocam difizör'ü kaça nereden aldınız ? fiyat çok uyguna yaptırmışsınız bu arada aynı işlemi istanbulda yaptırmak isteyince 4000TL fiyat aldım. ( r difizör + r egzos uçları + kazan + işçilik ) 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tahabaydar ben herşeyi set halinde 5400 tlye aldım by akıllı garageden fiyat pahalı bilginiz olsun işçilik 400 egzoz için konuşuyorum egzoz uçlukları 600 kazanda 750 TLdifizör set halinde geldiği için fiyatını bilmiyorum ama difizörler ayrılıyor bilginiz olsun kaliteli olanlar bildiğim kadarıyla egzoz yerleri geniş oluyor 100 lük kafa koyabilirsiniz ama kalitesiz olanlarda küçük ve dar oluyormuş diye duydum

@romeo68 avantajı orjinali bozulmamış olup muayneden geçiyor en önemliside orjinal kazanı delinmiyor biçilmiyor :)
Hocam peki delinen kazanlı kullandınız mı hiç seste bir değişiklik oluyor mu.  Ayrıca çok düzenli bir şekilde olmuş hayırlı olsun.

Hocam peki delinen kazanlı kullandınız mı hiç seste bir değişiklik oluyor mu.  Ayrıca çok düzenli bir şekilde olmuş hayırlı olsun.
Benim araçta orijinal kazanı delerek yaptık 1.5 yıldır kullanıyorum ses vb. bir fark göremedim biraz daha böyle kullanayım bende r line dönüşüme gecmeyi planlıyorum 

20200606_182128.jpg

@complexe34  hocam teşekkürler geri dönüş için

Bence gayet güzel görünüyor  maliyeti ne kadar tuttu acaba zor bir işlem mi

@complexe34  hocam teşekkürler geri dönüş için

Bence gayet güzel görünüyor  maliyeti ne kadar tuttu acaba zor bir işlem mi
Başlıklar 400 difüzör yanlış hatırlamıyorsam 125 tl işçilik 100 toplam 625 tutmuştu. Difüzör dysonla yapıştırma fazla sağlam sayılmaz orijinal difüzör yerine takılan difüzörlerden olsa daha hoş durabilirdi şahsi fikrim ki ilerde kesinlikle r line tampon istiyorum daha uyumlu duruyor

Geri
Üst Alt