2. El Polo fiyatları :)

Mertcan33

Üye
İsim
Mertcan veriralmaz
Merhaba arkadaslar Manuel Golfumu satmayi ve SIFIR polo 2021 DSG comfortline almayı düşünüyorum. 

Aldığım fiyat teklifleri 193.500TL

Burdaki asıl soru piyasada bayilerde bolca SIFIR polo varken sarı sitede 2020 ve 2019 modeller nasıl oluyorda SIFIR fiyatından yüksek oluyor birisi bana bunu açıklayabilir mi?  Piyasada olmasa derim ki karaborsa fiyatı ama piyasada da var :)

@Mertcan33 merhaba, sari siteyi bosverin, rezillik, baska birsey degil

C3 aircross icin 217-225 bin arasi teklif alanlar var, camtavanli, tavsiye ederim

Polo icin aldiginiz fiyat iyi, 196 bin civari teklif ediliyor genelde

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaslar Manuel Golfumu satmayi ve SIFIR polo 2021 DSG comfortline almayı düşünüyorum. 
Aldığım fiyat teklifleri 193.500TL
Burdaki asıl soru piyasada bayilerde bolca SIFIR polo varken sarı sitede 2020 ve 2019 modeller nasıl oluyorda SIFIR fiyatından yüksek oluyor birisi bana bunu açıklayabilir mi?  Piyasada olmasa derim ki karaborsa fiyatı ama piyasada da var [emoji4]
Fiyat alırken Doğuş'un kendi yerlerinden alın.Bir de çok fazla renk seçeneği yok o da Doğuş'un sitesinde stok durumu da var.
Bahsettiğiniz durum tüm araçlarda öyle ve yakında bunlara toyota corolla vision paket eklenecek.Ayın 1 inde başlayan kampanya galerilerin sayesinde 2mart'ta %70e yakın stoğu tüketti ve piyasa 210-220 civarında pazarlayacaklar.Umarım hepsinin içinde patlar bu durum.

Geri
Üst Alt