YARDIMINIZ GEREKİYOR ARACIMI DONANIMLI HALE GETİRMEK İÇİN

turhanbursa

Yeni Üye
İsim
turhan
Merhabalar Ben Turhan,

Ben temmuz ayında Golf 7 2015 model comfortline bir araç satın aldım.Bildiğiniz üzere araç oldukça boş bir araç sadece direksiyon ve koltuklar var .Ben ilk olarak geri görüş ve park pilot destekleyen bir multimedya almak istiyorum.Alıcağım multimedya ses kalitesini düşürmesini istemiyorum.Daha sonra park sensörü ve geri görüş kamerası alıcam.Öncelikli sorum park sensörünü park pilota yansıtabilir miyim ? Ne tür bir multimedya benim işimi görür ? Daha önce bu uygulamaları bursada veya çevresinde yaptırmış biri bana güzel bir usta önerebilir mi?

Gerçekten yardımlarınıza çok ihtiyacım var.

Bursada yaşıyorum.Bütçe olarak 5-7 bin arası ayırabilirim tümü için.

Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Sağlıklı günler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hos geldiniz hayırlı olsun

Bursada [mention]Gökhan Bilgin [/mention] arkadasimiz yardimci olabilir

@turhanbursa Aracınız hayırlı olsun, bu sorularınızın hepsinin cevabı forumda mevcut. Ayrıca arabanız koltuklardan ve direksiyondan ibaret değil :)  Biraz soluklanın, forumda arayarak konuları ve cevaplarınızı bulabilirsiniz. Keyifli forumlar dilerim :)  

Hoşgeldiniz. Öncelikle şunu belirteyim kesinlikle ön arka manevra destekli park pilot varsa kameraya ihtiyacınız yok. O kadar doğru ve anlık veri akışı sağlıyorki milimetrik dar sokaklardan sıkıntısız dönüş yaparsınız ve hata yaptığınızda manevra frenleme otomatik fren yapar.

Bunun için en uygun yol ;

- Golf 7.5 midline plus veya Comfortline multimedia alın.

- Ön ve Arka park sensörlerniz varsa direk destekler zaten. Sonra Manevra frenleme destekleyen park sensör beynine yükseltme yaparak işlemi tamamlarsınız.(Abs sensörü değişebilir belki ama öncesinde bir bağlatıp baksın bilen birisi)

Kendi aracımdan örnekleri ve parçayı atıyorum. Kesinlikle kamera ihtiyacı hiç hissetmedim ve multimedia sesi o kadar net ve güzel ki araca binen herkesin ilk söylediği şey ses netliği oluyor.

(Trafikte kırmızı ışıkta öndeki araca biraz fazla yanaşırsanız sol tarafdan hemen ekran çıkıyor ve sizi uyarıyor. Resmini ekledim)

59F36EF4-868B-4118-B6E9-010F6FEEB239.jpeg

0DC8C0DC-88DB-407B-896A-846775576222.jpeg

2A27169B-FBF3-45A0-9474-128501850C2D.jpeg

081F7B4D-9D42-4737-B19C-0FEC19395F02.jpeg

@uranusgrey_golf Manevra frenleme için neden multimedia değişimine ihtiyac var anlamadım? Benim 2014 orjinal 5" Multimedia varken de manevra frenleme çalışıyordu.

Geri
Üst Alt