BAGAJ KAPAĞI ÜZERİ TEPE (3.) STOP LAMBASININ MERKEZİ KİLİTLEMEDE VE SİNYALLERDE YANIP SÖNMESİ

Yapıp görelim bakalım. açılış ve kapanışta olması iyi tabiki.

bu defa sadece açılışta 2 kez olmaması ve 4 lü lerde yanmaması benim açımdan olumsuz oldu.

4 lülerde yanmasını özellikle istiyorum.

@Ender

Moderatör tarafında düzenlendi:

Maalesef videosu yok. Ben bunu araç ani frende dörtlüler ve 3.fren lambası flaş atsın   diye yapmıştım 2 yıl önceydi. Sonra bir baktım kapılar kilitlenince 1 defa yanıp sönüyor açılınca da sinyal zamanına göre uzun yanıyor.
Ani Frende Flaşörlerin yanması kodlamasını yapmıştım ben. bunu da kapsıyormu necati ustam. yoksa ayrca kodlamam mı gerekiyor. hiçte dikkat etmedim 3.stop lambası yanıyormu yanmıyormu diye :)  

Ani Frende Flaşörlerin yanması kodlamasını yapmıştım ben. bunu da kapsıyormu necati ustam. yoksa ayrca kodlamam mı gerekiyor. hiçte dikkat etmedim 3.stop lambası yanıyormu yanmıyormu diye :)  
Abi yukarıdaki kodlamayı bir kontrol et istersen. Ani frende (11)-(12)-(13) Dyn. turn signal  kısmını açıyorduk. Ben oradakilerin hepsini açmıştım :)

Abi yukarıdaki kodlamayı bir kontrol et istersen. Ani frende (11)-(12)-(13) Dyn. turn signal  kısmını açıyorduk. Ben oradakilerin hepsini açmıştım :)
Necati hocam . vag genel kodlamalarda paylaştığımızdan başka özellikler varsa elinizde paylaşın. sizde çok cevher var anlaşılan. :mad:

Necati hocam . vag genel kodlamalarda paylaştığımızdan başka özellikler varsa elinizde paylaşın. sizde çok cevher var anlaşılan. :mad:
Necati ustam tüm kodlamalari araştırıp kendisi deniyor ve olumlu olursa paylaşıyor. Kendisine güvenip çoktur. Daha nice kodlar çıkaracaktır kullanışlı ve faydalı [emoji1]

One Life Live it.!!!

Ben kayıt tutmuyorum ki :)  Aracı 2013 de aldım il yaptığım adaptasyon haritasını almaktı bütün kanalların haritasını kayıt ettim. Rahatça kurcalıyorum aklıma geldikçe ve kodlama konusu gördükçe bildiklerimi yazarım 

Necati ustam tüm kodlamalari araştırıp kendisi deniyor ve olumlu olursa paylaşıyor. Kendisine güvenip çoktur. Daha nice kodlar çıkaracaktır kullanışlı ve faydalı
emoji1.png

One Life Live it.!!!
Ender hocam. Necati hocamın dediği gibi yaparsanız şayet video bekliyoruz.

Ben kayıt tutmuyorum ki :)  Aracı 2013 de aldım il yaptığım adaptasyon haritasını almaktı bütün kanalların haritasını kayıt ettim. Rahatça kurcalıyorum aklıma geldikçe ve kodlama konusu gördükçe bildiklerimi yazarım 
helal hocam . olayı aşmak buna denir galiba. :'(

peki sizin araçta listemizdeki başlıklardan farklı bir kodlama var mı?

Listedeki kodlamalar detaylıca bakayım aklıma gelenleri yazarım 

Listedeki kodlamalar detaylıca bakayım aklıma gelenleri yazarım 
evet. listeye bakın. aklınıza gelen farklı bir özellik varsa bu konuya yazın. ben yeni başlık açarım hususi olarak. çok teşekkürler hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@necati Ani frende 4 lü kodlamasını yaptığımızda merkezi kilitlemede sizin dediğiniz gibi yanıp sönüyor mu 3. stop lambası, bir çok araçta açtım ama dikkat etmedim hiç. Bizim araçta da açık hatta :)

Biz de yoktu bu kodu açana kadar ama Necati hocam bizden önde gidiyor. :'(

@fcsrn

Geri
Üst Alt