Golf7 1.6 tdi highline manuel

Golf 1.6 TDI BMT 110 PS Manuel Highline,Metalik Renk(gümüş),Bi-Xenon farlar ve LED gündüz sürüş farları,17" "dijon alüminyum alaşımlı jantlar,Sürüş konfor paketi (Hız sabitleyici, ön ve arka park mesafe sensörleri,Composition Media Radyo-CD-MP3-WMA çalar, SD kart okuyucu, AUX ve USB Media-IN girişi, 5,8 inç ekran, Bluetooth ara yüzü, Işık Görüş Paketi (Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, coming home - leaving home, yağmur sensörü,Renkli ekranlı çok fonksiyonlu yol bilgisayarı olan aracımı 87.000tl ye aldım.15000 tl cıvarı verıp passat alabılırdım.  

1. Aracın satış fiyatı sizce uygunmudur? 

2. Passat almamakla hata etmıs sayılırmıyım? 

3. 1600₺ verip garanti uzatma yaptım. Sizce mantıklımıdır? 

4. Bu aracı almadan önce 2015 yeni kasa astra kırmızı exelance 1.6 Otomatık (navigasyon yok,sunroof yok) 90.000₺ ye arkas bayiden almak üzereyken arkadasın ısrarıyla vw showrooma gidip ellerinde olan bu aracı alıp çıkmam (inanın ben bile anlamadım aracı Nasıl aldığımı) sizce bu iki araç arasındaki tercih doğruluğu nedir? Otomatik araç almayı çok istiyordum hem bütçe hemde dsg şanzıman olması beni vazgeçirdi. Sizce Manuel hata mi ?

5. Ziebart ta kapı kol ve giriş, kaput koruma filmini 700₺ ye yaptırdım.boya koruma yaptırmadım sizce yaptırmalımıydım? veya başka birşeylerde yaptırmalımıyım? (Doğrusu şahsıma ait park yerinde ağaç ve buna mütekabil kuş pislikleri var.) 

6. Araca navigasyon yazılımı yüklenebiliyormu bana alt yapısı hazır gibi geldi. 

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

Bu arada 5 senelik MST tecrübemden sonra şuan golf araç 500km oldu git diyorum gidiyor dur diyorum duruyor o modda yani gerçekten MST den Başka aracı beğeneceğimi zannetmiyordum. O geçen 5 seneye acıyorum şimdi:))
Hocam.cok iyi bir is yapmissiniz. Dizel-benzin arasindaki fark soyle anlatayım. Komsum, yakin arkadasim fabia 1.2 tsi dsg aldi isyerlerimizde ayni guzergahi kullaniyoruz. Ciddi fark var yakit tuketimlerinde.Bosuna pahali satilmiyor dizel. Agir bakimlari daha gec artik yeni dizellerin. Turbo desen her aracta var artik. Ses deyince sirket araçları ve bizim etrafimizda premium kullananlar dahi hep dizel aliyor hepsinde var ses tabiki bir linea da duydugun ses degil ama o kadar da olsun. Zevkle binin passat ileride alacaginiz bir araba olur. Genclik doneminde hem passat olgunluğunda hem az yakan hemde yeterli performansi sunan bir arac daha ne olsun. Opel konusunda soyle birsey anlatayim. Opel bayisinde yeni astranin egitimine katilmis bir st vardi uzun sure golf ile kiyaslamislar. Artik golfe biraz daha yaklastik dedi. Dedigi gibide bayiden çıktık.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sevgili arkadaşlar uzun zaman oldu forumda paylaşım yapmayalı hepinize selam ve sevgiler.. Araç şuan 8400km oldu.. Aracın 15000tl kredi civarı borcu kalmıştı.elime toplu para geçince  13500tl vererek 1500tl karla borcumu kapattım. aracı alırken 1680tl ye 2 yıl   garanti uzatma ve 480tl civarı kredi koruma almıştım. krediyi kapattığım için bu garanti uzatma ve kredi korumayı vdf den talep ettim garanti uzatmanın tamamını,kredi korumanında 280tl si  tarafıma iade edildi. garanti uzatmayı iptal etmem Sn Murat Hocamın (silvershadow) daha önceki tavseyesi etkili oldu. kendisine burdan birkez daha teşekkür ediyorum...

Sevgili arkadaşlar uzun zaman oldu forumda paylaşım yapmayalı hepinize selam ve sevgiler.. Araç şuan 8400km oldu.. Aracın 15000tl kredi civarı borcu kalmıştı.elime toplu para geçince  13500tl vererek 1500tl karla borcumu kapattım. aracı alırken 1680tl ye 2 yıl   garanti uzatma ve 480tl civarı kredi koruma almıştım. krediyi kapattığım için bu garanti uzatma ve kredi korumayı vdf den talep ettim garanti uzatmanın tamamını,kredi korumanında 280tl si  tarafıma iade edildi. garanti uzatmayı iptal etmem Sn Murat Hocamın (silvershadow) daha önceki tavseyesi etkili oldu. kendisine burdan birkez daha teşekkür ediyorum...
Değerli Hocam 

Özlettiniz kendinizi. :)

Darısı tüm borçları olan dostlarımızın başına. 

Son bir tavsiyem daha olacak. 

Kredi dosya ücretini tüketici hakem heyetine başvurarak alabilirsiniz.

Murat Hocam bende sizleri özledim. iyi dilek ve temennileriniz için teşekkür ederim. kredi dosya masrafım yoktu. Dediğiniz gibi borcu olanların Allah yardımcısı olsun..Şuna inanıyorum borcu olana Allah yardım ediyor... SELAMLAR...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt