Jump to content

VW Işıklı DSG Vites Topuzu

Recommended Posts

Selamlar aracima aliexpresten aldigim makyajli tiguanlarda olan dsg vites topuzunun montajini yaptim.benim.gibi eski vites topuzundan sikilanlar veya yiprana vites topuzunu yenilemek isteyenler var ise alinabilir diye dusundum ve forumdaki arkadaslar icin paylasmak istedim. Bu vites topuzunu eskisinin yerine takmak basit hereseyiyle uyumlu cin vag urunu. Bence arabaya daha sportif bi hava katti ve piano black kaplamalarla uyumlu durdu. Almak isteyenler icin linki asagiya birakiyorum.

TRY 373.92 | DSG AT senkronize elektronik ekran vites topuzu vites hentbol Passat B7 B8 Golf 6 / 7 MOB Tiguan araba aksesuarları

https://a.aliexpress.com/_mKhrqObIMG_20210228_134337.jpgIMG_20210228_132037.jpgIMG_20210227_135259.jpgIMG_20210228_132112.jpgIMG_20210228_135309.jpgIMG_20210228_135422.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel bencede araç içine güzel bir hava katmış...
güle güle kullan...
Hepinize Tesekkur ederim bende begenerek almistim taktiktan sonra daha da begendim. bmw tarzi bi vites topuzu yapmislar aracin icine hava katti bence de.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim favorim bu vites topuzu golf 6gti ın 7 ye dönüştürülmüş hali yakından gördüm çok şık duruyordu. Çinli arkadaşlar ne zaman 500 tl yaparsa o zaman alacam :) şu an 1500 tl çok para.

1.JPG.92213ee9d1b8828cdf44fc5e916d5181.JPG2.JPG.16219892022546adf736a9259d108c48.JPG3.JPG.feec96b036bdf72230f3663c874b694c.JPG4.jpg.bb3e4e6308b4d93ee01ec29bb203eb67.jpg5.jpg.f7aeb0a5948f5f9d0d3d690cf907e6b4.jpg

tarihinde agacmalzeme tarafından düzenlendi
mustik, mk3GTI, frknyldrm ve 2 diğer bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@mustik hocam çok güzel olmuş hayırlı uğurlu olsun ☺️Hazır görmüşken aklıma takılan bir soru var acaba topuz üzerindeki ışıklandırma rengi kodlamayla değiştirilebiliyor mu? Onu merak ettim. 

tarihinde fatihmyigit tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, mustik yazdı:

Selamlar aracima aliexpresten aldigim makyajli tiguanlarda olan dsg vites topuzunun montajini yaptim.benim.gibi eski vites topuzundan sikilanlar veya yiprana vites topuzunu yenilemek isteyenler var ise alinabilir diye dusundum ve forumdaki arkadaslar icin paylasmak istedim. Bu vites topuzunu eskisinin yerine takmak basit hereseyiyle uyumlu cin vag urunu. Bence arabaya daha sportif bi hava katti ve piano black kaplamalarla uyumlu durdu. Almak isteyenler icin linki asagiya birakiyorum.

TRY 373.92 | DSG AT senkronize elektronik ekran vites topuzu vites hentbol Passat B7 B8 Golf 6 / 7 MOB Tiguan araba aksesuarları

https://a.aliexpress.com/_mKhrqObIMG_20210228_134337.jpgIMG_20210228_132037.jpgIMG_20210227_135259.jpgIMG_20210228_132112.jpgIMG_20210228_135309.jpgIMG_20210228_135422.jpg

Hayırlı olsun hocam

Bu vites topuzu bana japon otomobillerini anımsatıyor, o yüzden pek hoşuma gitmiyordu ama baktıkça alışıyorum sanki. :)

Akşam karanlıkta foto/video da paylaşabilir misiniz?

agacmalzeme bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Renk kodlamayla degismio fakat isiklari kirmizi olanda satiliyor ama renk ic ambiyansa uygun olmasi acisindan beyaz olan daha iyi bence. Aksesuarcilar iki.kayina satiyor soyleyim vergisi 19 tl cikti saticiya mesaj atmistim 10 dolar yazin kutuya diye o da 7 dolar yazmis onun icin 19 tl vergi cikti.
Montaji kolay herkes yapabilir youtube da montaj videolari mevcut eski dsg topuzin nasil cikarilacagina dair videolar da var eli retrofite yatkin olanlar rahatlikla yapabilir. Kullanimida cok.guzel bence ele tam oturuyor ergonomik bi yapisi var eskisinden sikildigim icin degistirdim acikcasi.

Seastar76 ve fatihmyigit bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@mustik hocam cok guzel ve şık olmuş piyano black uyumu cok gzuel gorunuyor hayirli olsun bende yakin zamanda almayı düşünüyorum hatta tiguan dokunmatik klimatronik de almayı dusunuyorum ikisi beraber cok uyumlu gorunuyor 

Tek birsey soracagim bu alttaki dsg tabakasinin acaba piyano black olanını bulabilir miyiz malum bizim golflerde mat siyah var 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=3715]mustik[/mention] hocam cok guzel ve şık olmuş piyano black uyumu cok gzuel gorunuyor hayirli olsun bende yakin zamanda almayı düşünüyorum hatta tiguan dokunmatik klimatronik de almayı dusunuyorum ikisi beraber cok uyumlu gorunuyor 
Tek birsey soracagim bu alttaki dsg tabakasinin acaba piyano black olanını bulabilir miyiz malum bizim golflerde mat siyah var 
Piano black olani ben de cok aradim.ama malesef bulamadim yok anladigim kadariyla dokunmatik klima paneliyle yurt disinda yapanlar var o zaman daha da hos bi goruntu oluyor acikcasi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gerçekten güzelmiş hocam, güle güle kullan, bilgi paylaşımı için teşekkürler. Benimkide yiprandi degisirim belki, bi soru bu biraz daha kalın mi?
Obur vites topuzuna gore biraz daha kalipli kalin ele daha iyi oturuyor sanki skodalarin dsg topuzu ebatinda acikcasi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
[mention=3715]mustik[/mention] merhaba. verdiğiniz linkten bende 6 martta sipariş vermiştim, bugün teslim aldım( ülkeye 16sı girmişti). satıcıya 10$ yaz demiştim, 10 lira vergi çıktı. 
montajı haftaya kalıcak. saygılar

9FDA88BF-2BE3-4918-A760-60E6E6C765DA.thumb.jpeg.08aa81b77a449aed4525a98c9e124748.jpeg
Gule gule kullanin yakistigini dusunuyorum araca , gayet guzel duruyor.

Seastar76 ve gturedi bunu beğendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • frknyldrm başlığı değiştirdi: VW Işıklı DSG Vites Topuzu

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...