Servis triger değişimde yaşanan hata

İsim
Kenan Kalav
Herkese merhaba,

bugün bahsetmiştim, triger değişimi için aracımı orjinal servise verdim.

akşam servis kötü bir haber verdi ne yapacağımı bilemedim.

triger değişimi oldu, ama aracınızda sallantılı çalışma var. Ve silindir kapağı vs açılması gerek haftaya teslim edebiliriz dendi.

sente ayarsız olsa dışardan hallolabilir diye biliyorum, silindir kapağı falan açılacak kadar bir sorun oldu ise silindirler mi yamuldu acaba,

yada sorunsuz çalışan aracımı verip, onların hatasını düzelttik demesi başıma sorun açar mı?

bu durumda ne yapmak lazım,

nasıl sorunsuz teslim edildiğini anlayabilirim.

3000 lira civarı triger vs değişim fiyatı çıkmıştı, arttırmadan yaparlarsa kabul mu etmek lazım

@jamesdaugles kardesim ayni olayi yasamis biri olarak sana diyecegim sey bu araci biraktigimda sallanti yoktu diceksin boyle biseyi kabul etmiyorum durumu dogus otoya bildiricem gereken neyse onlar cozsun diceksin olan hatayida sana soyliyim ben muhtamelen triger kayisini fazla gerip sıktılar kasnagi ondan dolayi siboblar krank eksantirige kadar yamulmalar yasadim kendi aracimda olan bu emin ol servis hatasi bu takan kisinin hatasi

Upvote 0
Erelden aracı bugün aldım,

Aküden yapmış,

şarj dinamsonu özllikle kontrol edin dedim, onda sorun yokmuş.

1200 liraya varta orjinal akü takılarak kurtardık.

araç şimdi start stopa geçiyor. Gidişte de sorun algıladığım bişey kalmadı,

bugün bi tık daha psikolojim düzeldi.

fikir veren yorum yapan, geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm herkese çok teşekkür ederim.

burada sizlerden fikir almadan bu süreci atlatsaydım, çok daha stresli ve sorunlu geçireceğimi düşünüyorum .

sağolun...

Upvote 0
Gözünüz aydın, umarım uzun süre kazasız belasız problemsiz bir sürüş keyfi yaşarsınız

Upvote 0

Geri
Üst Alt