2021 Leon Hakında

serdar2xdx

Üye
İsim
serdar
Selamlar, hepiniz görmüşsünüzdür 231bin TL ye yeni dsg 'li leon var.
benim 2015 1.2 dsg 130bin km 'deki aracımı satıp leon alınır mı ? ne dersiniz.
leon 'a kafa üstü atlamamamın sebebi, arkadaşımda 2020 modeli yani eski kasası var.
bana çok plastik geliyor. golf ' alıştık ondan mı bilmiyorum ama bir golf havası, konforu, sadeliği,kalitesi yok. 
yeni kasa nasıl acaba ? yotube incelemelerine de artık güvenmiyorum çok reklam kokuyor.

danışabileceğim en sevdiğim ve en güvenli yer burası :)

Bence alinir 2015 130 bin km oldugu icin

Benim 2014 60 bin km oldugu icin ve butcem olmadığindan aklimi kurcalayan bir arac daha epey beklemem gerecek

Ama 231 tl dsg leon bitti kalmadi sanirim yeni gelecekler zamli olabilir bu rakkamin uzerinde olacaksa karar vermek zor

Ben tanitim videosunu izledim... Araç bildiğin plastik...Tabi reklam yapıldığı için herkes yağlayıp balliyor...Benim için sirf sağ ayak gaz dayanağı orta konsol için bile almamam için yeterli...Uzun yolda çekilmez bir adam oldum ben...:)Ayak dayanmaz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam iç malzemeler nasıldır bilmiyorum ama arada 6 yaş ve teknoloji farkı var. Bence alınabilir bir araç.

Benimde 2015  manuel1.2 tsi comfortline golfum var. Aklimi 1.5 tsi fr manuel kurcalıyor. Fakat bayilerde yok. Eger golfu istedigim fiyata satabilirsem direk leona isim yazdiririm 

Alınır mı? Bence fiyat kazanç olarak kesinlikle alınır, sonuçta b sınıfı parasına C sınıf bir araç alınıyor, fakat. Algı olarak tabiri caiz ise leon apaçi arabası, gördüğümde yol veriyorum arkadaşlara. Ayrıca golften sonra Premium C hariç çoğu C sınıfı araç bile kalitesiz gelecektir 

Geri
Üst Alt