Hayal ettik sonra taktık :)

İyi günlerde kullanın çok güzel olmuş 🧿 2013 Highline aracım var ona yapılır mı?

@driver_can @Aliiiisağolun hocalarım. Aynen çok değişti aracın sinyal sesi emniyet kemer uyarısı sesi de değişti. Başka araca biniyorum sanki :)  

@serkanhectorteşekkürler hocam

@guvencsağolun hocam

@AhmetCakmakteşekkürler hocam

@GodThreadkm düşük hayalet bulursanız ayarlanıyor aracınızın km ne çekiyor bir arkadaşım. Hayalet ekranın km artırılabiliyor ama düşürülemiyor bilginiz oplsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
 ikinci el hayaletler de audi artık sistemi kapatmış deniyor  vw de kapatacakmış bu durumda sadece sıfır ürünler araçlara tanıtılabilecekmiş... hayırlı olsun...

Arkadaşlar online sistem kapanması demek vag grubunun sıfırdan yapılanması gerek , burda audide alınan önlem eğer takılan göstergede sase numarası yazarsa immobilizer adaptasyonuna izin vermem diyor. Sıfır parça alıp takılır sorunsuzca 

Ekran km si ileri alınması ilk defa duydum hemen araştırmaya başlayım bulursam almak için bi program yapayım kendime :)

@GodThread Düşük km de ekran bulursan ayarlanır

@agacmalzemeevet hocam alınabilir. Hatta benim söktüğüm anolog göstergeyide bakıyor arkadaş onda da alırsa haber vericek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forjust1day  aynen sadece sıfır parçalar kullanılacak... çıkmaya göre iyi paralar olur...

Arkadaşlar online sistem kapanması demek vag grubunun sıfırdan yapılanması gerek , burda audide alınan önlem eğer takılan göstergede sase numarası yazarsa immobilizer adaptasyonuna izin vermem diyor. Sıfır parça alıp takılır sorunsuzca 

@metinkar hayaleti ileri sarıyor bir arkadaş ama geri saramayor. Bir güncel geçeyim anolog göstergede ileri saramadığını söyledi. Dün itibarı ile denendi olmadı.

Geri
Üst Alt