GOLF 7.5 PLA 3 MONTAJİ

rcpsari67

Yeni Üye
İsim
Recep
Merhabalar 

2018 Golf 7.5 1.0 TSI Midline Plus aracım var aracıma pla 3 - ACC - Şerit takip sistemi - katlanır ayna - geri görüş kamerası takmak istiyorum yani fule yakın bisiler yapmak istiyorum montajını kendim yapmak istiyorum yardımcı olabilecek birisi varmı 

Merhabalar 

2018 Golf 7.5 1.0 TSI Midline Plus aracım var aracıma pla 3 - ACC - Şerit takip sistemi - katlanır ayna - geri görüş kamerası takmak istiyorum yani fule yakın bisiler yapmak istiyorum montajını kendim yapmak istiyorum yardımcı olabilecek birisi varmı 
Merhaba hocam, forumumuza hoş geldiniz.

Aşağıdaki konuda sizi tanımak isteriz.

Hangi konuda yardım istediğinizi belirtirseniz sizin için daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Sıfırdan "şöyle şöyle yapacaksınız" gibi bir cevap almanız zor.

Merhabalar 

Siz önce kendinizi bir tanıtın hocam, aramıza hoşgeldiniz diyelim. 

Sonra aradığınız her şey forum içinde mevcut. Sonuçta forum ortamı insanlar birbirine yardım ediyor fakat ilk mesajınızda ben şunları şunları yapacağım bana yardımcı olacak biri var mı diye sorduğunuzda, forumdaşlık arkadaşlıkdan ziyade, işinizi bedavaya yaptıracak birini arıyormuşsunuz havası yaratıyor ve pek hoş gözükmüyor. 

Doğru söylüyorsun öyle anlaşıldı aracım için uygun parçaları nasıl öğrenebilirim

@rcpsari67 hocam bahsettiğiniz retrofitleri daha önce yapan çok arkadaşımız oldu, forum içinde arayarak bulabilirsiniz. Arama butonunu sık kulanmanızı tavsiye ederim.

Doğru söylüyorsun öyle anlaşıldı aracım için uygun parçaları nasıl öğrenebilirim

Arama yaparak :)

Ben motivasyonunuzu arttırmak için ACC ile alakalı kısmı paylaşayım, gerisini sizin araştırın.

(Zannetmiyorum ama) bulamadıklarınız olursa bir daha görüşelim.

Geri
Üst Alt