Vag com yaptim arac anahtari bozuldu

ismailoksuz

Yeni Üye
İsim
ismailoksuz
Sa aracimda yol bilgisayari yoktu bitane aldim taktim sonra aktif etmeye calistim sonunda basardim km ekrana geldi bircok ozelligi actim  sonra led far ve plaka led aydinlatmalari hata vermeye basladi yarin hepsini soker orjinal takarim dedim mutlu bi sekilde arabadan ciktim dondum kapiyi kapatim bi baktim kitleyemiyorum araci kumanda iptal hevesim kursagimda kaldi sonra ic aydinlatma ortadayken calismasi gerekirken oda bozuldu sonra bidaha bagladim

central electric e girip aktif ediyorlarmis baktim ona yapayim dedim ordada degistiremedim sifre istedi sifresi cikmadi 

cenrtral cov  sekmesine girilmiyor  hata veriyor

bakalim yarin neler daha cikar  bana konuyla alakali yardim edermisiniz araci kitleyeliyorum ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
As bileşen koruma olur öyle şeylerde muhtemelen araba da çalışmayacak. Aracı yedek almadıysan işin zor. Gerçi yol bilgisayarı dediğin ne o da ayrı bir konu. hız göstergesi kadran mı acaba :)  

Sa aracimda yol bilgisayari yoktu bitane aldim taktim sonra aktif etmeye calistim sonunda basardim km ekrana geldi bircok ozelligi actim  sonra led far ve plaka led aydinlatmalari hata vermeye basladi yarin hepsini soker orjinal takarim dedim mutlu bi sekilde arabadan ciktim dondum kapiyi kapatim bi baktim kitleyemiyorum araci kumanda iptal hevesim kursagimda kaldi sonra ic aydinlatma ortadayken calismasi gerekirken oda bozuldu sonra bidaha bagladim

central electric e girip aktif ediyorlarmis baktim ona yapayim dedim ordada degistiremedim sifre istedi sifresi cikmadi 

cenrtral cov  sekmesine girilmiyor  hata veriyor

bakalim yarin neler daha cikar  bana konuyla alakali yardim edermisiniz araci kitleyeliyorum ? 
Aleykum selam hocam, foruma hoş geldiniz.

Aşağıdaki konuda kendinizi tanıtırsanız daha şık bir başlangıç olacaktır.

Konu hakkında bilgisi olan üyelerimiz mesajınızı gördüklerinde yardımcı olurlar.

Kapılarınızı da problemi çözene kadar aşağıdaki gibi kilitleyebilirsiniz, yapmışsınızdır belki ama kilitleyemiyorum dediğiniz için paylaşıyorum.

Hayalet kadran mı taktınız ?

Geri
Üst Alt