Ayna altı aydinlatma

@Recep Gül bu arkadaş erdem dertsiz çok iyi birisidir elide bu işlere yatkındır golf 6 ım varken tanışmıştık golf kullanıcıları başka oluyor kaliteli insanlar oluyor okuyorsa buradan selam olsun 

Çok meşakatli bi işlemmiş. Şahsen ben yapamam:)

Yukarıdaki golf 6 için onla aynı alt yapı değil oldukça değişti golf 7 de . Ben kendi aracıma yapmıştım . Aynanın altına baktığınızda yerin işaretli olduğunu görüceksiniz . Orayı dramel veya başka bir kesici aletle kesiceksiniz . Yüzeyi düzleştirmek için zımpara kullanıcaksınız . Ondan sonra ledi takıp sabitliceksiniz . Tabi bu işlemleri yapmak için aynayı komple dağıtmak gerekiyor . Ben evde yavaş yavaş yapmıştım . Üsteki videoda uygulama yanlış sizden sonra biri aynayı sökmeye çalıştı yada siz aynayı sökmeye çalıştınız eziyet olur . Ayna pinlerinden alıcaksınız bunları kabloya çakıp ayna tarafının soketine giriceksiniz . Böylelikle ilerde ayna rahat sökülür ve kasap işçilik olmaz . Kodlaması da üsteki videodan oldukça farklı .
Golf 7 comfortline aracım için ayna altı led uygulaması yapmayı düşünüyorum.Hangi pinlerden enerji almamız gerekiyor? Bahsettiğiniz ayna altındaki led takılması gereken yer işaretli bu işlemlerden ziyade önemli konu olan enerji hakkında bilgi göremedim..

@ermnnn İlk önce aynayı söküp, lambanın yerini işaretli olan yeri kesmeniz lazım, basit bir işlem biraz sabır ve el becerisi istiyor. Sonra mevcut kabloların yanında yeni hat çekersiniz. Ayna soketine giderecek kaçıncı pinler olduğu bilen vardır yoksa da bulması kolay. Sonra kodlama yaparsınız o en basiti.

@ermnnn İlk önce aynayı söküp, lambanın yerini işaretli olan yeri kesmeniz lazım, basit bir işlem biraz sabır ve el becerisi istiyor. Sonra mevcut kabloların yanında yeni hat çekersiniz. Ayna soketine giderecek kaçıncı pinler olduğu bilen vardır yoksa da bulması kolay. Sonra kodlama yaparsınız o en basiti.
😀Ben basit dediğiniz işlemi öğrenmek istiyorum işte hiçbir yerde bulamadım çünkü.Kolay olan pinleri nasıl bulabilirim?Hat çekmek ayna altı kesmek basit ekipmanım var.

@ermnnn AliExpress de var :) ayna soketinin 1. Ve 3. Pinine gerecek diye görüştüm, bende aralanır ayna var bir ara kapı yüzünü sökmüştüm bilsem o zaman ölçü aleti ile tam bakardım. Siz hazırlıkları görün olmadı bir söker bakarım :)

@ermnnn AliExpress de var :) ayna soketinin 1. Ve 3. Pinine gerecek diye görüştüm, bende aralanır ayna var bir ara kapı yüzünü sökmüştüm bilsem o zaman ölçü aleti ile tam bakardım. Siz hazırlıkları görün olmadı bir söker bakarım :)
Ledler elimde mevcut.Tek öğrenmek istediğim doğru pin girişi😊 1ve 3 için denicem.Teşekkür ederim

Geri
Üst Alt