motor kismindan gelen metal surtunme sesi ...

[mention=22211]bulentguzel[/mention] ikitelli aydin usta eski vw servisinden tecrubeli benim şaşmaz adresim artik . Nokta atisi yapacağından eminim
dukkanin adi telefonu varsa alabilirmiyim hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention=22211]bulentguzel[/mention] Kartal da kardeşim 05061062982 gözünü kapat ver arabanı bu kadar diyorum sana istersen araştır Doğan şanzıman Kartal oto sanayi 
hocam Dogan ustayla telefonda gorustum sagaolsun dinledi sorunumu .. golf4 ve bora lara artik bakmiyorum son 3-4 senedir dedi orjinal parcalari gelmiyor o yuzden musterilerle sorun yasamamak icin biraktim onlara bakmayi dedi .. benim ustayla ayni seyleri soyledi assagi yukari .. ses buyuk ihtimal diferansiyelden geliyor gibi dedi .. diferansiyel tamiri onermiyorum ayna mahruti parcasinin ayari tam olarak tutturulamiyor ve o ses gitmez tamirle dedi binebildigin kadar bin arabaya ve daha binilemez duruma geldiginde cikma temiz bi sanzimanla degitirirsin dedi .. benim ustatda assagi yukari ayni seyleri soylemisti .. care yok sanirim bize ilerleyen zamanlarda samziman degisimi gorunuyor ..

@bulentguzel boşta ses geliyorsa sunumunda sorun yok gibi. Diferansiyel rulmaninda sorun olma ihtimali var. İçiniz rahat etmez ise şampuan sokulup bakılması gerekecek.

[mention=22211]bulentguzel[/mention] boşta ses geliyorsa sunumunda sorun yok gibi. Diferansiyel rulmaninda sorun olma ihtimali var. İçiniz rahat etmez ise şampuan sokulup bakılması gerekecek.
aynen hocam buyuk ihtimal ses diferansiyelden geliyor belki bilyalaridir belki daha buyukdur arizasi benim ustamda sanziman inmeden anlayamayiz dedi durumun musait oldugunda gelirsin indiririz sanzimani dedi ama simdi boyle kullan ses rahatsiz eder ama arabanin calismasinda sorun yok kullanabilirsin dedi bikac ay sonra baktirtirin bu ses beni rahatsiz ediyor

Geri
Üst Alt