LED STOP MONTAJI ?

@rager007 Hocam iç sinyalleri aktif hale getirmek için her türlü bcm den kablon çekmemiz gerekmiyor mu? 

@emrekk çin ürünlerinde  birçok kombinasyon var.  bir ürünün yanında küçük bir kutulu  devre  varken diğer çin ürününde  ön kısım bcm den kablo çekmeden. 

Arka  bagaj kapağından iç stop dan dış stoplara  hat çekiliyor ve sonrasında kodlamak gerekiyor.     Sadece kod ile de olabilir. arka hat kablosunda değişik le de olabilir. Bcm den hat çekilmeside de gerekir.  Hatta midline plus araçlarda  bcm desteklemiyor.  değişmesi gerekebiliyor.  montaj için görüştüğünüzde ilk olarak aracın paketini soruyorlar bundan dolayı.  Sizdeki araç comfortline umarım bcm değişmeden olur. 

@rager007 Hocam çok detaylı güzel bir anlatım olmuş teşekkür ediyorum. Peki bu işlemi ortalama ne kadar maliyete çözebilirim bir bilginiz var mı?

İşinizi en iyi ve makül seviyede çözecek kişi önceki mesajımda belirttiğim gibi necati usta .  bendeki arac highline ve orjinal facelift 7.5 stop montajı yapıldı fiyatlar süreye kullanılacak ürünlere  işçiliğe göre değişir bir başkasının  yaptığı ' yapacağı '  işe rakam vermek yalnış olacaktır.  kendisini bulun yapmadan sorun ya da öncesinde arayın kısaca anlatın  mesai saatler içerisinde.  sık sık yaptığından dolayı direk fiyat şudur diyebilir.  Diğer servislere göre fiyatları makül en azından sürekli gidebileceğiniz mekanik + elektronikten anlayan ustanız olur. 

Bence de voltajla ilgili bir sorun olduğu için yapıyor. İçlere hat çekilince düzelecektir.
Ben de bu kayan led stopların sinyal şiddetini 60 ve altında kodlayınca titreme yapıyor kontak açıkken. Şiddetini 60 veya üzeri yapınca sorunsuz çalışıyor.
benzer durumu ben de ön sinyali kayar led olan bir araçta yaşadım. %60 altında böyle bir sorun yaşanıyordu. fiziki müdahale öncesi vagcomla bu sinyal kanalları bir kontrol edilirse çözüm bulunabilir belki. led olarak değiştirilmediği için ve değer düşük geldiği için yanamıyor gibi.

Geri
Üst Alt