Çalışma Koltuğu Tavsiyesi

Ben uzun süre aynı yerde ("toto"mun) üzerinde oturmadığım için hissetmiyorum sanırım :)  Bana konforlu gelmişti.
Bu işte çok faktör var aslında; vücut ölçüleri ve kilo, oturma süresi, oturma sıklığı vs. uzar gider.

Ben günde minimum 12 saat bilgisayar başındayım, ihtiyaçlar için kalkıyorum sadece.

Evdeki sandalye ciddi anlamda rahatsız etmeye başladı beni, ne alırsam alayım bundan iyi olacağı kesin ama uzun seneler kullanabileceğim bir şey almak istiyorum, bakalım. Canlı görüp tecrübe etmek daha sağlıklı olacak.

Aslında uğraşılsa çıkma Golf koltuğu çok iyi olur. Hem de muhtemelen daha ekonomik olur. Bel desteği var, kafalığı var, sırt ayarı, yanal destekleri var. Daha ne olsun? :D
Bunu nasıl düşünemedim :lol:  

Almışken elektrikli masajlı ısıtmalı olsun :)

14 Yönlü ergoActive Koltuklar2013124112859437_14 yonlu ergoactive koltuklar.png

“ergoActive koltuklar”, gelişmiş ergonomik özellikleri ve masaj fonksiyonuyla vücudu rahatlatarak ekstra konfor sağlar.

İlk kez Golf 7’de sunulmaya başlanan ergoActive koltuklar Titanyum Siyah “New York” kumaş ve “Vienna” deri karışımı döşemeler ve sportif yan desteklerle birlikte sunulur.

Sürücü tarafı için 14 yönlü ayar imkanı sunan “ergoActive koltuklarda”, yükseklik, sırtlık açısı, minder uzunluğu ve koltuk başlığı yükseklik ayarları manuel olarak yapılırken, 4 yönlü bel desteği ayarı elektrikli olarak yapılabilmektedir. Sürücü koltuğu aynı zamanda, uzun yolculuklarda yorgunluğu azaltan elektrikli bir masaj fonksiyonuna da sahiptir.

“ergoActive koltuklar”, Alman - Daha Sağlıklı Sırt ve Bel Hareketi “AGR - Aktion Gesunder Rücken” tarafından onaylanmış ve tavsiye edilen ürünler arasına alınmıştır.

Kolay gelsin.

@frknyldrm ben bu paraları çıkarken ağlamıştım 4bini duyunca öh oldum. Linki yanlış bırakmışım düzeltiyorum.

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/sandalyeler/70261150/markus-calisma-sandalyesi.aspx
Bazı kriterlerimin dışına çıktım ama Markus modelinin deri versiyonunu tercih ettim. 

Malzeme kalitesi, ödeme koşulu, garanti süresi ile içime sinerek tercih ettim.

Odam ufak olduğu için biraz fazla yer kapladı ama konfor ve sağlık daha önemli.

Tavsiyede bulunan herkese teşekkür ederim, bugüne kadar foruma ne danıştıysam hepsinde içime sinen kararlar almamı sağladı üyelerimiz.

Var olun.

Geri
Üst Alt