Muayeneden kaldım

serkanhector

Katılımcı Üye

İsim
serkan
böyle bir saçma bir iş görmedim stoplarımda gizli özellik açık diye muayeneden kaldım dostlar mk7 highline stopları olanlar gitmeden evvel mutlaka fabrika ayarına getirin 

5C84D534-4493-448E-8BFF-CFDC45C0D872.jpeg

Dikkat dağıtıcı abi yapanlara kızıyotum açıkcası hemen anlaşılmıyor

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ltftaha aldığımda öyleydi bende değiştirmedim seven var sevmeyen var saygı duyarım ama bundan bırakmaları büyük saçmalık

[mention=2869]ltftaha[/mention] aldığımda öyleydi bende değiştirmedim seven var sevmeyen var saygı duyarım ama bundan bırakmaları büyük saçmalık
Bence haklılar saygıda duymuyorum dikkat dağıtıcı

@serkanhectorgeçmiş olsun hocam. malesef "çakar" tipinde olanlar bırakılıyor direk :)  hatta bunu aktif edenler yüzünden kayar sinyalli farı olanları bile bırakmaya çalıştılar bir dönem :D  bu yüzden her muayene öncesi ne var ne yok kapatıyorum buna amerikan park da dahil.

böyle bir saçma bir iş görmedim stoplarımda gizli özellik açık diye muayeneden kaldım dostlar mk7 highline stopları olanlar gitmeden evvel mutlaka fabrika ayarına getirin 

Ekli dosyayı görüntüle 41502
Sinyal ile parklar şaşırtmalı mı yanıyor hocam? Eğer öyleyse o şekilde muayeneden geçmediği bilinen bir şey zaten.

Muayeneden geçemediğini bile bile neden değişiklik yaparak yada değişiklik mevcut olduğu halde muaneye gidiyorsunuz ki.

Öyle yanması gerekseydi fabrika da öyle yapardı.

Bakın bende hiç VAG kablo ile alakalı bir değişiklik yok. Muayenede de sorun olmadı.

Araçlarımızda o kadar özellik var, benim olsaydı dediğim sadece konfor sinyal 3 kez değil 5 ez yansaydı.
Diğeri de Far konumu 0 da iken gündüz farı yanmasaydı.

Geri kalanlar tamamen gereksiz, üstelik yapacağız derken başka özelliklere de zarar verilebilir.

Bunlar özellik değil hocam vag com yapanlar bilir komut değişiyor sadece istenikirse sağ sinyal yakarak 4 lü bile açılabiliniyo

@serkanhector Estağfurullah ben size öyle bir ithamda bulunmadım. Forumda 4-5 yıldır sinyallerden dolayı muayeneden geçilemediği yazılıp çiziliyor. Dolayısı ile geçemeyeceğinizi bilmeniz gerekirdi. Demek istedim.

Ek; Ben sizin kardeşiniz değilim. Kaç yaşındasınız ki bana bu şekilde hitap ediyorsunuz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Terms ben 41 yaşındayım kardeşim lafından mı alındınız imalı cevap yazan sizsiniz ne demek bile bile niye gidiyorsun lafına alındım sen kardeşim lafına alınıyorsun yazdıklarını bir kere daha gözden geçir üslubuna dikkat et 

@Terms ben 41 yaşındayım kardeşim lafından mı alındınız imalı cevap yazan sizsiniz ne demek bile bile niye gidiyorsun lafına alındım sen kardeşim lafına alınıyorsun yazdıklarını bir kere daha gözden geçir üslubuna dikkat et 
Yazdığınız mesaj sizi bağlar düşüncenizi yansıtır. Başta laf yetiştiren sizsiniz bana laf yetiştirip üslup dersi vermeye kalkacağınıza aracınızı düzelttirerek muayeneye gitseydiniz. Düzelttirmeden gidip kalınca şöyle böyle diyerek feryadı figan etmezdiniz.

Gündelik hayatınızda sizden 14 yaş büyük birine Kardeşim diyorsanız konuyu kapatıyorum daha da cevap vermiyorum.

Geri
Üst Alt