Golf 7 Orijinal Adaptif Çift U Uygulaması

@ZaGanihocam maşallah :)  hayırlı olsun. güzel bir geliştirme olmuş. basic bixenon'a göre adaptif olması dışında fark ettiğiniz bir aydınlatma artışı vs gözlemlediniz mi?

@Yigit3735hocam 3000 liralara bahsi geçenler replika. malesef @ZaGanihocamın taktığı orj farlarla gerek performans gerekse uygulama şekli gereği alakaları yok  :)  

@ZaGanihocam maşallah :)  hayırlı olsun. güzel bir geliştirme olmuş. basic bixenon'a göre adaptif olması dışında fark ettiğiniz bir aydınlatma artışı vs gözlemlediniz mi?

@Yigit3735hocam 3000 liralara bahsi geçenler replika. malesef @ZaGanihocamın taktığı orj farlarla gerek performans gerekse uygulama şekli gereği alakaları yok  :)  
Adaptif olmasi disinda Aydinlatma ayni hocam bi fark goremedim dogrusu. 

İşte sonunda aradığım konu 💯

Benim de basic zenon farlarimdan biri kırıldı. Çift u led e geçmek istiyorum. Bu başlık iyi oldu. Çok güzel olmuş..

Benim araçta şu an basic xenon. Benim de düşündüğüm bir proje açıkçası. Çift u led bulamadım ben hiçbir yerde. Hocam tamam fiyat vermeniz doğru olmaz ama en azından basic ile çift u led maliyet kısmı 3 aşağı 5 yukarı ne tuttugunj yazarsanız girişirim veya girişemem diye düşünebilirim. [emoji106][emoji106] hayırlı olsun bu arada. Ledler çok güzel olmuş hava katmış.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@ZaGani merhabalar; gerçekten çok hoş bir görüntü olmuş güle güle kullanın.

Bende 2013 highline Golf 7 var. Aracı yaklaşık bir sene önce aldım. Aracımda uzun ve kısa farları ortak olan xenon far mevcuttur. Bende çift U led fara geçme isteğim vardır. Benim aracımda d3s ampul bulunmaktadır. Sizin taktırmış farlarda kullanılan ampullerde halojen midir? Bir kaç yer ile görüştüm ama açıkcası güvenemedim. Görüştüğüm yerlerde mevcut farımda olan ampullerin kullanılamayacağı halojen ampul kullanılacağı söylendi. Taiwan malı, servis farı vs gibi terimler kullanıyorlar ama maalsef ürünler ile ilgili bilgim olmadığı için işin doğrusunu bilemiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt