Kararsızlık

Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal
Şimdi 2016 fiyat listesine bakıyorumda 1.4 tsi dgs ile 1.4 tsi dgs act arasında 6 bin fiyat farkı var şimdi ben acemi sayılırım doğuş konusunda bir nevi filo indirimi alıcam ama 5 bin tl kapora verdik bu act hem az yakıyor çok kaçıyor gibi aradaki.tek fark act ve 150 bg oluşumu? Sizce değermi? Ayrıca siparişimi değiştirme şansım varmı? Ayrıca diyelimki 120 bg için 5 bin indirim aldım aynısı 150 bg için olurmu? Bu kararsızlık deli edecek aracın gelmesinin uzun sürmesi sürekli acaba öbürü olsaymış diye sormadan ettirmiyor

Sent from my D6503 using Tapatalk

Şimdi 2016 fiyat listesine bakıyorumda 1.4 tsi dgs ile 1.4 tsi dgs act arasında 6 bin fiyat farkı var şimdi ben acemi sayılırım doğuş konusunda bir nevi filo indirimi alıcam ama 5 bin tl kapora verdik bu act hem az yakıyor çok kaçıyor gibi aradaki.tek fark act ve 150 bg oluşumu? Sizce değermi? Ayrıca siparişimi değiştirme şansım varmı? Ayrıca diyelimki 120 bg için 5 bin indirim aldım aynısı 150 bg için olurmu? Bu kararsızlık deli edecek aracın gelmesinin uzun sürmesi sürekli acaba öbürü olsaymış diye sormadan ettirmiyor

Hocam ACT çok güzel bir seçenek. İmkan varsa kesinlikle vazgeçmeyin...

Yani imkanı olabilirmi?

İmkan varsa kesinlikle ACT.

Siparişinizi değiştirmek demek yeni bir sipariş geçmek demek, mevcutta olan veya kapora alınmamış bir başka araç için görüşebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz durumunda dahi kaporanızı geri alırsınız. Ancak bazı bayiler işi yokuşa sürebiliyor. İndirim konusu zaten gümrük işlemlerinden sonra netlesecek.

İmkan varsa kesinlikle ACT.Siparişinizi değiştirmek demek yeni bir sipariş geçmek demek, mevcutta olan veya kapora alınmamış bir başka araç için görüşebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz durumunda dahi kaporanızı geri alırsınız. Ancak bazı bayiler işi yokuşa sürebiliyor. İndirim konusu zaten gümrük işlemlerinden sonra netlesecek.
Beni act almaya ikna eden bu forumdur :) dediğim gibi beklentilerim çok arttı şimdi 150 bg lafı beni heyecanlandırıyor birazdan arayacağım muhtemelen duymak istediğim bir cevap alamayacağım ama bakalım konfor delisiyim ama led far vs..

Beni act almaya ikna eden bu forumdur :) dediğim gibi beklentilerim çok arttı şimdi 150 bg lafı beni heyecanlandırıyor birazdan arayacağım muhtemelen duymak istediğim bir cevap alamayacağım ama bakalım konfor delisiyim ama led far vs..

Hocam aradığınız cevabı arabaya binip gaza basınca alacaksınız hiç merak etmeyin ;)  

bu mesaj fazladan gelmiş bunu silebilir miyiz ? Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mustafam33 hocam 5 bin TL'lik bahsettiğiniz indirimi ST'mi teklif etti size ? Araç gelir gelmez geldiği fiyat üzerinden mi 5 bin TL indirim yapacaklar ?

Değerli Mustafa Hocam;

Bu hayatta karşınıza bir kez çıkacak talihli durumlar vardır. işte bu o durumlardan biri bana kalırsa.

ACT için " hem az yakıyor çok kaçıyor gibi" yerine isterseniz az yakar ama gazlarsanız çok kaçar ve de çok yakar demek doğru.

Bir dostum var lastik rendesi lakaplı ACT'si ile ortalaması 8.5-9.0 litrelerde daima..

Kendime hakim olamam derseniz 125 lik alın derim ben. Ama bir iki gazlayıp hevesimi alırım ayağımın altında böyle bir güç olduğunu bilmem yeter derseniz ACT alın.

Benim idealimdeki kombinasyonun güç ünitesi TDI değil ACT'dir. Ekonomik tir de bu ünite, teknoloji harikası silindir kapatma teknolojisi ile sakin kullanım ve şehirler arası yolda dizele taş çıkartırsınız.

125'lik aracı İzmir'deki Vosmer'den aldınız sayın.. :) Malumunuz kampanya bile dinlemez kendileri bayi indirimi yapılmaz ve piyasadan her daim yüksektir almak isterseniz bu bayiden. Bu bayiden alınca olması gereken fiyatına ACT aldığınızı düşünürsek moralimiz düzelecektir. Çünkü indirim de olsa aradaki makas asla kapanmayacak. Ancak limitler kesinse yapılacak bir şey yok elbette.

Bu aracı 5 bin indirimle alabiliyorsanız alın kısacası, indirim bu kadar alamasanız ve zorlansanız da alın derim.

5 lik indirim misaldi yanlış anlaşılmışım arabayı aile şirketi adına alıp 3 ay sonra şahsıma geçirecem :) onlar kdv avantaj sağlıyor ben filo indirimi 4-5 araba alacaklar 5 değil 8-9 indirim civarı olacak işin aslı bu sıra beklemek zoruma gidiyor ama asıl sorun act yarın tdi belkide sürekli hatamı yaptım endişesi ilk siparişim 1,2 :) şimdi 1,4 de döndük artık st adımı duyunca ses tonu değişiyor ya forum aklımı çeldi diyorum :) yakında buralara yazarsa şaşırmayın sabah aradım

:) tabiki dedi

Sonra yok. Dedi siparişlerde de

Mayıs sonuna var dedi oda özel sipariş vazgeçmez dedi :(

Sonuç 1,4 tsi dgs ile baş başa kaldım gelsinde kurtulalım hergün model değişiminden

Belki forumdan biridir act veren siparişi mümkünse kendini açık etmesin :) 1 ay başının etini yerim vazgeç diye :)

@mustafam33 hocam 5 bin TL'lik bahsettiğiniz indirimi ST'mi teklif etti size ? Araç gelir gelmez geldiği fiyat üzerinden mi 5 bin TL indirim yapacaklar ?
Dediğim gibi yanlış anlaşılma var :) 5 bin verirse kafasında kırarım o arabayı :)

@mustafam33 hocam anlamadım ama umarım istediğiniz indirimi alırsınız.

@mustafam33 hocam anlamadım ama umarım istediğiniz indirimi alırsınız.
Biraz karışık neyse aracı alınca kaça geldiğini yazarım şöyleki İstanbul dahil tüm türkiyeden en ucuz teklifi hep burası veriyor filo indirimi gibi birşey olacak özetle

Geri
Üst Alt