golf Multimedya tipleri

2015 highline aracımın multimediasını değiştirdik geçen hafta tiguandan çıkma 6.5 inch app connect özelliği olan bir cihaz takıldı orjinal 5.8 ünite boşa çıktı. Appconnectle birlikte performans ekranı gibi bir çok artı özellikte geldi sizde bu tarz oem bir ürüne geçebilirsiniz. 

8CBC2A03-E9A8-4C19-AC29-A608E3A733B6.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
2015 highline aracımın multimediasını değiştirdik geçen hafta app connect özelliği olan bir cihaz takıldı tiguandan çıkma orjinal cihaz ve ünite boşa çıktı şu an appconnectle birlikte performans ekranı gibi bir çok artı özellikte geldi sizde bu tarz oem bir ürüne geçebilirsiniz. 

Ekli dosyayı görüntüle 40433
bu ara Alma imkani yok Ama yakin zamanda degismeyi dusunuyorum acikcasi.. Direkt tak kullan oluyor mu? yoksa kodlamadir veya baska detay vs bisey gerekiyormu? 

@PassificGolf7 Benim highline olduğundan usb girişi mevcuttu app connect için ekran, cd ünitesi ve usb girişi değişti tak kullan oldu aslında ama yeni cihaz bileşen korumalı geliyor onun içinde kodlama gerekiyor. 6.5 ekranda görüntü aktarımı alamadım bende iphone için jailbreak gerekiyormuş hiç girmedim o işe. En çok haritayı kullanıyorum zaten.

44E7E5A6-687B-44AD-B364-10111B59B976.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@PassificGolf7 Benim highline olduğundan usb girişi mevcuttu app connect için ekran, cd ünitesi ve usb girişi değişti tak kullan oldu aslında ama yeni cihaz bileşen korumalı geliyor onun içinde kodlama gerekiyor. 6.5 ekranda görüntü aktarımı alamadım bende iphone için jailbreak gerekiyormuş hiç girmedim o işe. En çok haritayı kullanıyorum zaten.

Ekli dosyayı görüntüle 40435
ucuz yollu Hud kullaniyorum navigasyon gerektiginde.. usb mevcut , youtub e dan ses aktarim da yapabiliyorum.Video izleyecegimizden de degil aslinda.. iste zamane teknolojisi bizi zorluyor 😂

Geri
Üst Alt