Haydi Golf Severler - Counter Strike'a

jajaja

Katılımcı Üye

İsim
before after avatar
Merhaba Arkadaşlar, 

Uzun süredir aklımda ama yazmayı unutuyorum. Hatırlamışken hemen konusunu açayım dedim. 

Online oyun oynayan arkadaşlarla da vakit geçirebilmek, oyun oynamak isteyen olursa steam üzerinden oynayabiliriz. Bu soğuk kış aylarında bir nevi etkinlik işte :)

Benim oynadığım tek online bir oyun var oda Counter Strike'ın yeni çıkan oyunu CS Global Offensive.

Herkese sevgiler+saygılar,

Yaw lisedeydeken okulu kırar internet kafeye oynamaya giderdik bide sınıfta klan kurardık ahh o eski günler  bide half life vardı onu çok oynardım :))) 

@kimi-emd hocam

işte buna nostalji diyoruz, zevki ve heyecanı burada zaten :)

@jajaja hocam olmadı oynarız ama  aradan uzun zamangeçti counter ın tüm  hilelerini unuttum  &:  Koldvardı 4 -3 tü heralde bi silah vardı çok pis headshot yapardım  

güzel olurdu aslında. Birde bunu internetten indirsek de sürekli pc de olsa da her canımız sıkılınca oynasak botlu botsuz :)

Not: varsa güvenilir  ve kırık link olmayan indirme yeri önerilerinizi beklerim :)

Merhaba Arkadaşlar, 

Uzun süredir aklımda ama yazmayı unutuyorum. Hatırlamışken hemen konusunu açayım dedim. 

Online oyun oynayan arkadaşlarla da vakit geçirebilmek, oyun oynamak isteyen olursa steam üzerinden oynayabiliriz. Bu soğuk kış aylarında bir nevi etkinlik işte :)

Benim oynadığım tek online bir oyun var oda Counter Strike'ın yeni çıkan oyunu CS Global Offensive.

Herkese sevgiler+saygılar,
Hocam ben de de var csgo ama inanın hiç vaktim yok. Olursa yazacağım :)

2 tane indirdim şimdi ama Windows 10 uyumlu olmadığı için kaldırdım 😊

One Life Live it.!!!

@Ender@yusuf hocam, 

bende dün oyundaydım. windows 10'u bilmiyorum, ama büyük ihtimalle desteği vardır. CS GO'nun steam dışında bir şekilde indirilip oynanması olayı var mıdır inanın bilmiyorum. 

Fazla pahalı bir oyun değil steam üzerinden 10$ civarı bişiy olması lazım. Büyük ihtimalle steam'den indirirseniz windows 10 desteğide vardır. 

şöyle bir konu buldum;

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3262375

Teşekkür ederim ilginiz için sağolun :)

bu akşam bir sıkıntı olmaz ise steam'deyim. 

steamden eklemek isteyen olursa bilgilerimi p.m.den gonderebilirim. [emoji41]

Geri
Üst Alt