225/45 17 Semperit speed life 3

@HONEY

Semperiti  alan marmaray dan üsküdarı geçti...

Stok bitti/ satışı yok hiçbiryerde.

Birde geçen ay  en dip bu fiyatı gördü? 17 lik için bedava 

Bu fiyat olduğu için semperit iyi lastikti (hem alman hem conti alt markası)

Ekli dosyayı görüntüle 40264
Hocam 2021 de tekrar sahalara döner. Yıl sonu yaklaştı 2ay sonra 1yıllık lastik olacak o yüzden bitiren yeni lastik almaz sanirim

@reko hocam imkan varsa michelin goodyear continental alın. Falken testlerde iyi olabilir ama kauçuk omuru nasıl 10bin 20bin sonra aynı performasi gosterebilecek. 

@reko 

bende lastik araştırıyoum..225-45r17 için en iyiler malum michelin pilot sport 4 conti cpc6 ve goodyear ass 5 bunlar ortalama 700-800 bandında..bir yerde ass5 2019 üretimini de 650 tl ye buldum..bu lastikler dışında malum alt markalarda mevcut 400-500-600 sınırında..birde geçen yıl audinin resmi tedarikçisi olan ve fabrikada takılan falken azenis fk510 var tanesi 500tl ye buldum..alsam mı bilemedim..semperit testlede iyi sonuç almıyor ama fk510 autobilde 3. olmuş..tek sorun üretim yeri belirsizliği..bazı bayiler japon bazıları yerli olduğunu söylemesi..bilen varmıdır japonmu türk mu oldugunu malum falkenın bir çok ürünü tr de üretiliyor..ultra yüksek denilen fk510 japon üretimi ise direk alırım da..
Fiyatlar afaki birde toplu alım yapan büyük bayilerle görüşün. Ben geçen ay Volvoya 235/45R17 ContiPremiumContact 6 için 550 lira fiyat almıştım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@reko 

Fiyatlar afaki birde toplu alım yapan büyük bayilerle görüşün. Ben geçen ay Volvoya 235/45R17 ContiPremiumContact 6 için 550 lira fiyat almıştım.
evet bazı firmalar iyi indirim yapıyor şimdilik erteledim 2021 de alabilirim lastiklerın dişleri iyi sadece kılcal çataklar var..bakalım uygun bulursam alırım

@Ümit Akkaya işte bilmiyorum bazıları iyi diyor bazıları kötü..alt markalardan sava için iyi diyen var kore malı ve bizim araçlara da fabrikada takılan hankook  var memnun kalan da var..secenek çok önemli olan f/p ürününü yakalamak

Geri
Üst Alt