Ahmet Yeşil bilen var mı ?

Bundan 2-3 hafta önce bende görüp mesaj atmıştım. 1.2 tsi için olur mu vs diye. Her sorduğum farklı model yayın 1.2 tsi golfe uyacağını söyledi. Anlamsız geldi. Daha sonra tamam kesin alıyorum diyerek beklettim kendisini ve ısrarla bana “gel ayarlarız buluruz sorun olmaz hepsi var elimizde vb” yazılar gönderdi. Tamam dedim bu işte bir sakatlık var :D

Cümleten iyi geceleriniz olsun abilerim kardeşlerim. Hepinize çok teşekkür ediyorum yanımda olduğunuz için şimdi gelelim konumuza ;

yaylar elime ulaştı iki tanesinin kodu :

HA956148

diğer ikisinin kodu : VA956146

Aracım 1.2 TSİ,şimdi sorunumuz tam olarak şu ki yaylar farklı ve tahminimce başka kişilerden alınmış ve tamamlanmış çünkü aynı değiller.

bilenler varsa lütfen yardımcı olsun kafam karıştı.

Satıcıya güven konusuna gelince dokuz doğurdum tüm gün,para kolay kazanılmıyor ve hobi için yaptığımız işte en ufak hayal kırıklığı onca hevesi alt üst ediyor.

Sizlere önerim kesinlikle kurumsal yerleri tercih edin,pahalı olsun faturalı olsun. Hepimiz Aileyiz kimsenin canı yanmasın.Bu olay dolandırıcılıkla da bitebilirdi her ihtimal var. 

Tekrardan herkese iyi geceler dostlar 🙏🏼☺️

Cümleten selam, benzer bir konuda bende fikir isteyecem yeni konu açmaya gerek duymadım,
Instada dub.lose diye bir hesap var, binlerce takipçi, yedek parça satıyor, marka ürünler, sürekli reklam yapıyor ama kurumsal değil gibi, bilen eden varmi, özellikle filtre setleri ve yay konusunda ne ararsanız var ama ürünlerin teknik bilgileri çok açık değil, tanıyan eden veya alışveriş yapan var mıdir.

Cümleten selam, benzer bir konuda bende fikir isteyecem yeni konu açmaya gerek duymadım,
Instada dub.lose diye bir hesap var, binlerce takipçi, yedek parça satıyor, marka ürünler, sürekli reklam yapıyor ama kurumsal değil gibi, bilen eden varmi, özellikle filtre setleri ve yay konusunda ne ararsanız var ama ürünlerin teknik bilgileri çok açık değil, tanıyan eden veya alışveriş yapan var mıdir.
Selam hocam alışveriş yaptınız mı ? Güvenilir midir ?

Geri
Üst Alt