Jump to content

Golf 7 sunroof çerçevesi çatlağı

Recommended Posts

• İleti 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@oguzerkoc hocam geçmiş olsun, umarım en kısa sürede çözüme ulaşırsınız. Sunroofsuzlar olarak konuyu böyle takip ediyoruz  

@Doctor Bende öyle düşünüyorum plastik dolgusu şeklinde bi malzeme bulursam yada silikon ile doldurup iyi bi film çektirecem

@krym hocam araç 2015 model servis bakımlı değil. Çatlayan çerçeve için servis 5100 TL istedi. Tamiri içinde istanbul da bi firma 1500 TL istedi. Ancak sadece görsel açıdan sıkıntı oluşturuyor herhang

Konudaki görseller

@oguzerkoc su alır ustam oralardan sizinki biraz talihsizlik olmuş. Siz yazınca yabancı forumlara baktım aynı sorun var hatta vw garantiye sokmamış ordada. Orayı sökmesi ve takmasının bayağı uğraştırıcı olduğunu yazmışlar. birisi sökerken tavana zarar vermiş ama sonuçta değişerek hallolmuş. Ben olsam servise gider üretim hatası der tepelerine iner biner indirim yaptırıp değiştirirdim. Oralar su ile direk temasta olduğundan tadilat tamirat sonradan sorun yapabilir diye düşünüyorum

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Aynı problem 2015 model sedan Audi a3 aracımızda da var bizde sadece çerçevesi çatlak olduğu için daha sonra film çektiririz deyip çok önemsemedik ve bu şekilde bir kaç kış geçirdi. Hala daha ekstra bir sorunla karşılaşmadık.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...