Doğum günü kutlamaları

@silvershadow

Çok Değerli Murat Hocam yeni yaşınızı kutlar, sağlık ve mutluluk dolu yıllar dilerim. İyi ki doğdunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende kutlarım.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

İnşallah yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, sevgilerin en güzelini tadar, başarı merdivenlerini bir bir tırmanırsın. Hakettiğin güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum gününü tebrik ederim.
Teşekkür ederim Nazım Hocam 

Az önce sizin dükkanın önünde size baktım belki görürüm diye. Kısmet değilmiş demek ki.

İngiliz eğitmenlerimiz sizin ıslak hamburgerden bahsedince gururla sizi tanıdığımdan bahsettim... :)

@silvershadow 

hocam yeriniz bende hep ayrı olacak. aracıma her bindiğimde siz aklımdan geçiyorsunuz emin olun. 

hep aramızda kalin

nice mutlu yıllara ailenizle birlikte

:000108-medium:

Değerli @silvershadow Murat Hocam, 42 yaş güzel bir yaş. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte tüm güzelliklerini sağlıkla yaşayarak geçirmenizi diliyorum. Doğum gününüz kutlu olsun.  s=band

Saygılar..

Değerli @silvershadow Murat Hocam, 42 yaş güzel bir yaş. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte tüm güzelliklerini sağlıkla yaşayarak geçirmenizi diliyorum. Doğum gününüz kutlu olsun.  s=band

Saygılar..
Değerli Hasan Hocam 

Çok Teşekkür ederim 

Saygılarımla 

@silvershadow 

hocam yeriniz bende hep ayrı olacak. aracıma her bindiğimde siz aklımdan geçiyorsunuz emin olun. 

hep aramızda kalin

nice mutlu yıllara ailenizle birlikte

:000108-medium:
Değerli Murat Hocam;

Hepinizin yeri ayrı emin olun...

Ve yeriniz  çok ayrı bir yerde ve değerlidir yüreğimde...

Ne mutlu bana böyle anılmak 

Teşekkür ederim.

@silvershadow Murat Hocam Doğum Gününüzü en içten duygularım kutlarım.iyi ki Doğdunuz, Nice yıllara inşallah   :000074-medium:

Geri
Üst Alt