Golf 7 r paket

Derici

Yeni Üye
İsim
Erdem
Selam herkese aracı r pakete çevirip sonradan sis farı ekleten var mı?

Hocam R paket değil R-Line paket olarak geçiyor. Makyajsız kasa Golf 7'de R ve Rline tampon olarak iki farklı tip tampon mevcut.

Soldaki araç R tampon bulunan Golf R, sağdaki ise R-Line tamponlu normal bir Golf.  

Normalde R tamponda sis farı yok, R-Line tamponda ise sis farı var ama Taiwan olarak geçen R tamponlarda sis farlı olanları da var. 

Tampon/bodykit tedariği için forum sponsorumuz @SEMTuning ile iletişime geçebilirsiniz.

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende öle biliyorum kardeşim de işte yaptıran varmı acaba siye merak ettim. Denizliden yazıyprum ben yeni r ye çevirdim aracı komple seti ^sem^den aldım zaten:)

Selam herkese aracı r pakete çevirip sonradan sis farı ekleten var mı?
hocam r tampon takıp daha sonra sis farı takıp konu açan birisi vardı forumda. R tampondaki ızgaranın arkasına sis farını sabitlemişti. dışarıdan bakınca sis farı olduğu da belli olmuyordu. konuyu şu an bulamadım fakat biraz araştırırsanız denk gelirsiniz. son 5-6 ay içinde açılmıştı konusu

@Derici Erdem hocam bence çıkma sis farı bulup R tamponunuza sığıyor mu vs diye bakabilirsiniz. Sanki küçük müdahaleler ile bir şekilde sığar ve oturtulur gibi duruyor.

@mustafacagri Mustafa hocam ben şu konuyu buldum. Onun dışında aklıma gelen olmadı. Bunu mu diyordunuz acaba?

@AhmetCakmak aynen hocam bakılabilir ama gönderdiğin 7.5 görünüm r tampon onların bazılarında sis oluyor zaten  neyse biraz araştıralım bakaeız duruma göre 

@Derici Erdem hocam bence çıkma sis farı bulup R tamponunuza sığıyor mu vs diye bakabilirsiniz. Sanki küçük müdahaleler ile bir şekilde sığar ve oturtulur gibi duruyor.

@mustafacagri Mustafa hocam ben şu konuyu buldum. Onun dışında aklıma gelen olmadı. Bunu mu diyordunuz acaba?
aynen tam da buydu teşekkürler @AhmetCakmak hocam :)   aracı 7r tampon diye hatırlamışım :)   ama 7r a da benzer bir işlem yapılabilir sis farı belli olmasın dışarıdan r görünüm olsun denirse. diğer türlü zaten rline oluyor tampon :)  

Geri
Üst Alt