1.0 tsi Golf 7.5 araca 1.4 tsi fr yayı takmak

@tuncer_2632tabi spacer tercih etmemek size kalmış bi konu haklısınız.Bende kimin yaptığı belli olmayan ürün kullanmazdım.Hr spacer ve hr uzun bijon kullanıyorum orjinal.Onun haricinde bir ürün tercih etmezdin.Şuan fiyatlar aşırı yükseldi bu rakamlara biraz zor tercih etmek.

@tuncer_2632tabi spacer tercih etmemek size kalmış bi konu haklısınız.Bende kimin yaptığı belli olmayan ürün kullanmazdım.Hr spacer ve hr uzun bijon kullanıyorum orjinal.Onun haricinde bir ürün tercih etmezdin.Şuan fiyatlar aşırı yükseldi bu rakamlara biraz zor tercih etmek.
Cana katılmak ile beraber bende maliyetinden dolayı yerli SM marka 10/15 mm kullandım. Şuana kadar bir sorun veya olumsuzluk yaşamadım

@AhmetCakmak teşekkürler üstad

@driver_can  bende orjinalden yanayım. Bir arkadaşta var aynı sizinkinden HR marka ama çok uçuk rakam istiyor hemde kullanılmış. Belki ilerde eibach lara geçersem alıp takarım.

@Alpyaman  SM spacer bende duydum iyi diyorlar genelde. Spacer takan bir kaç arkadaşım var onlarda 160km hızdan sonra araba sarsılıyor dedi hatta biri söktü ondan sonra ben iyice soğudum işin gerçeği

Geri
Üst Alt