Merhaba GolfTutkusu

@Hasan_Guney  :)  ben yaşlandım artık diyorum nereden tanıyorum nasılsın  iyimisin buarada 🧿çok güzel araç biraz daha foto alalım ki gözlerimiz şenlensin biraz... evet güzel site idi orası ama maalesef işin gizliden satışlar vs  girince forumlar kapanıyor burası çok güzel ama dikkat etmek lazım...

Hoş buldum teşekkürler Vay metin abi vay.
Trendline golfü highline yapan abimiz . Senide unutmadık golf6.com dan tanıyorum seni abi .
Karıştırmıyorum dimi ? Orda nick farklıydı sanki.

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[mention=22074]Hasan_Guney[/mention] [emoji4] ben yaşlandım artık diyorum nereden tanıyorum nasılsın  iyimisin buarada [emoji3478]çok güzel araç biraz daha foto alalım ki gözlerimiz şenlensin biraz... evet güzel site idi orası ama maalesef işin gizliden satışlar vs  girince forumlar kapanıyor burası çok güzel ama dikkat etmek lazım...

İyiyim abi teşekkür ederim.
Ben unutmam abi
hatırlarsın az çok orayada leonla katılmıştım yaş ufaktı alıp arabayı buluşmalara gelemezdim çok kez davét etmiştin tanışma fırsatı olmadı. Ordada güzel bilgi trafiği vardı çok şey öğrendim o platformdan .

@Hasan_Guney gerçekten orada çok buluşma yapıyorduk kahvaltı bir yandan mangal bir yandan burada daha yapamadık:) pandemi de girdi araya umarım bir gün belgrata gideriz:)

İyiyim abi teşekkür ederim.
Ben unutmam abi hatırlarsın az çok orayada leonla katılmıştım yaş ufaktı alıp arabayı buluşmalara gelemezdim çok kez davét etmiştin tanışma fırsatı olmadı. Ordada güzel bilgi trafiği vardı çok şey öğrendim o platformdan .

[mention=22074]Hasan_Guney[/mention] gerçekten orada çok buluşma yapıyorduk kahvaltı bir yandan mangal bir yandan burada daha yapamadık:) pandemi de girdi araya umarım bir gün belgrata gideriz:)

Aynen orada çok buluşma vardı , katılamazdım.
Burada olursa fırsatımız var artık ..
Şu illet hastalıktan bi kurtulsaydık hayırlısı ile..

@Hasan_Guney  bu hastalık artık grip gibi olacak, kurtulmak imkansız, şuan benim temennim ne kadar geç yakalanırsam o kadar iyi benim için, buna alışmak zorundayız, maskesiz yaşam olmamalı...

Aynen orada çok buluşma vardı , katılamazdım.
Burada olursa fırsatımız var artık ..
Şu illet hastalıktan bi kurtulsaydık hayırlısı ile..

@Hasan_Guney kardeşim hoşgeldin maşallah  :) o forum bir başkaydı be :D ne projeler ne konular çıktı, mk6 kütüphanesiydi. sonradan yazık oldu orası ayrı konu :) Dostluk baki kaldı ki yıllar sonra bile farklı platformlardan bile devam ediyoruz böyle dimi @metinkar abi :) en büyük kazanç da bu forum kültürü adına.  

Herkese Selamlar..

İstanbuldan Katılıyorum Aranıza. İsmim Hasan.

Yeni kayıt oldum aranıza. Uzun süreli Seat beraberinde Vag Kullanıcısıyım halende diğer aracımız Seattır, evvelinde Golf 4-6-7 kasaları ailemizin aracı olmuştu Golf 4 ü hiç unutamam efsane bir araçtı o zamanlarda. Seatda Leon Cupramı sattıktan sonra güçlü bir araç arayışı hep arar oldum. 2015 yılında 8 ay kadar Golf 7 kullanmıştık oda güzel araçtı ama Seat tutkusunu hep aramış olup en son 2016 da veda etmiştik Golfe.

Güç ararken tekrar Golfe 7 kasasıyla ve GTI ile dönmek nasibimizde varmış.

2016 Golf 2.0 GTI Performans Paket ile aranızdayım.

Forum çok iyi , faydalı bilgiler fazlasıyla mevcut gördüğüm. Yeni aldığım kablo ile Gizli özellikleri forumdaki içeriklerle aktifleştirdim.

İnşallah burada faydalı bilgilerinde benimde bir katkım olur eskilerden ve halen forumcuyumdur, araba camialarını forum formatında daha çok severim Whatsapp grupları asla şu kıymetli forumların yerini dolduramaz bence. Aynı araca sahip olanlarla her türlü bilgi ve destek alışverişi yapabiliriz istediğinizi sorabilirsiniz.

Tekrardan Selamlar Golf Tutkusu Üyelerine.

Hoş geldiniz hocam, güzel kasaların tadına bakmışsınız.   (y)

GTI konusunda da fazla söze gerek yok, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Fotoğraf paylaşmayı sevmiyorum demişsiniz ama bizi GTI'den mahrum etmeyin hocam. :)

@mustafacagri  aynen mustafa  dostlukları devam etmesi önemli... evet orayı çok güzel yapmıştık herkes gıpta ederdi ama işte yöneticiler dikkat etmesi gerek forumun ayakta kalması için takip önemli...

@Hasan_Guney kardeşim hoşgeldin maşallah  :) o forum bir başkaydı be :D ne projeler ne konular çıktı, mk6 kütüphanesiydi. sonradan yazık oldu orası ayrı konu :) Dostluk baki kaldı ki yıllar sonra bile farklı platformlardan bile devam ediyoruz böyle dimi @metinkar abi :) en büyük kazanç da bu forum kültürü adına.  

[mention=22074]Hasan_Guney[/mention]  bu hastalık artık grip gibi olacak, kurtulmak imkansız, şuan benim temennim ne kadar geç yakalanırsam o kadar iyi benim için, buna alışmak zorundayız, maskesiz yaşam olmamalı...

Aynen abi aşısı çıkana kadar durumlar böyle. Çevremde vaka çok arttı.
[mention=22074]Hasan_Guney[/mention] kardeşim hoşgeldin maşallah [emoji4] o forum bir başkaydı be [emoji3] ne projeler ne konular çıktı, mk6 kütüphanesiydi. sonradan yazık oldu orası ayrı konu [emoji4] Dostluk baki kaldı ki yıllar sonra bile farklı platformlardan bile devam ediyoruz böyle dimi [mention=2662]metinkar[/mention] abi [emoji4] en büyük kazanç da bu forum kültürü adına.  
Hoş bulduk abi. Forum ortamı bir başka ya.
Hoş geldiniz hocam, güzel kasaların tadına bakmışsınız.  

GTI konusunda da fazla söze gerek yok, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.
Fotoğraf paylaşmayı sevmiyorum demişsiniz ama bizi GTI'den mahrum etmeyin hocam. [emoji4]

Hoşbulduk . Teşekkür ederim. Buluşmalarda görüşürüz inşallah.
[mention=4794]mustafacagri[/mention]  aynen mustafa  dostlukları devam etmesi önemli... evet orayı çok güzel yapmıştık herkes gıpta ederdi ama işte yöneticiler dikkat etmesi gerek forumun ayakta kalması için takip önemli...

Güzel forumdu. Koruyamadılar evet.

Geri
Üst Alt