Golf 7.5 Replika Fardan Orjinal J lede Geçiş İçin Yardım

@Alpi replika çift J de xenon kite döndüm hocam bu kışı bu şekilde geçiricem inşallah ocaktan sonra projeye başlıycam parçalar belli montajı yapıcak kişi belli sadece far bakınıyorum beyinleri üstünde ve dolu uygun fiyata denk gelirse bi anda bile bitebilir 

@Ofarukko bende de cift j replika far, xenon lu, çokta memnunum, ama orjinal orjinal dır, ben de sizin gibi düşünüyorum. Çift j olacağına tek j olsun orjinal olsun. Ama maliyeti pek mantıklı yapmıyor bu işi.

@Alpi ben tek j yi kafamdan sildim şu an orjinal çift j dla lı far projesi var aklımda yoksa tek j olsa çoktan bitmişti 

@Alpi replika çift J de xenon kite döndüm hocam bu kışı bu şekilde geçiricem inşallah ocaktan sonra projeye başlıycam parçalar belli montajı yapıcak kişi belli sadece far bakınıyorum beyinleri üstünde ve dolu uygun fiyata denk gelirse bi anda bile bitebilir 
Birde xenon lu replika, far yikamasiz muayeneden geçiyor mu acaba, hafif kusur diyen var, geçmez diyen var.siz girdinizmi muayene xenon ile.

@Alpi tek j far beyinler işçilik dahil eğer bcm ve gw low versiyon ise 10 a yakın tutar eğer altyapı varsa maliyeti 6-7 olur diye düşünüyorum. Aldığınız veya bulduğunuz fara göre değişir

Birde xenon lu replika, far yikamasiz muayeneden geçiyor mu acaba, hafif kusur diyen var, geçmez diyen var.siz girdinizmi muayene xenon ile.
Valla henüz hiç girmedim led ler ile girdim bi kere, xenon da yükseklik ve far yıkama zorunlu diye biliyorum 

@Ofarukko bende de cift j replika far, xenon lu, çokta memnunum, ama orjinal orjinal dır, ben de sizin gibi düşünüyorum. Çift j olacağına tek j olsun orjinal olsun. Ama maliyeti pek mantıklı yapmıyor bu işi.
Hangi Çift J kullanıyorsunuz acaba nereden aldınız ? Bende Tek J çıkma orjinal düşünüyordum işin astı astarını geçiyor. Çift J alıp güzel bir led takıp kullanayım diyorum.

@uranusgrey_golf replika dan verim almak istiyorsanız xenon kıt diye deneyimledim etrafımda gördüklerimden ama onda da muayene sorunu var gibi.ben arkadaşım arabasını satacakken sökünce ondan aldım, bildiğim üründü çünkü kalite farkı çok var bildiğim kadarı ile ürünler arasında.

@uranusgrey_golf ben sem den almıştım hocam. Led ampül alıcaksınız led 360 alın ama tavsiyem xenon KİT olur 
Ankarada hep Stark Led diye bir led takıyorlar. Sem den alınca kısalar boş gelecek sanırım biz takacağız. Xenon istemiyorum beyaz ışık veren yağmurda aydınlatabilen ve ışık hizası düz olan bir led tavsiyeniz varsa ondan alıyım. Bu ledlerede pek güvenmiyorum starkmış 360mış bence hepsi çinden gelme garantisi olmayan ürünler :(  

Ankarada hep Stark Led diye bir led takıyorlar. Sem den alınca kısalar boş gelecek sanırım biz takacağız. Xenon istemiyorum beyaz ışık veren yağmurda aydınlatabilen ve ışık hizası düz olan bir led tavsiyeniz varsa ondan alıyım. Bu ledlerede pek güvenmiyorum starkmış 360mış bence hepsi çinden gelme garantisi olmayan ürünler :(  
Yağmurda aydınlatma hiç bir ledin vereceğini sanmıyorum xenona kıyasla 

Geri
Üst Alt