Jump to content

SİZCE HANGİSİ ÇAKMA REPLİKA DİNAMİK KAYAR STOP ??

Recommended Posts

Abi sonuçta ikiside kayıyor boşver replikasını orjinalini dışardaki adamlar nerden anlasınlar tek diyecekleri şey off şuna bak be ne güzel kayıyor  :D

(Beyazdaki replika iç stoplardaki 1-2 led içi boş kalmış ) :)  

tarihinde yusufacs tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

cakma kullanan bir insan olarak, cakmanin  sinyal isigi o kadar kuvvetliki maruz kalan insanin gozunu alarak gorusunu kaybettiriyor. adeta bi' sis

yol kenarina cekip, flasorleri yakip aracina arkadan yuruyerek geri donen biri olarak deneyimledim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
8 saat önce, HONEY yazdı:

Sizce hangisi çakmaaa

1 saat önce, frknyldrm yazdı:

ÖSYM gibisin abi, tuzak sorular soruyorsun. :)

Cevap C şıkkı, ikisi de.

Şaşırtmaçlı soru:) 

Baklava ısmarlamayanınki çakma:D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İkisi de orijinal :P :D @HONEY

Valla Hakan abinin @hakan1979 sağolsun bana verdiği stopların kalitesinden çok memnunum.Sinyali beyaz değil sapsarı ve normal yanması gereken şiddette yanıyor. Ve o dörtgenlerin içi güçlü ve kenarları keskin homojen yanıyor.

Ama Sıkıntı şu , kırılınca çatlayınca eşini bulamayacağım :) Sem’in sattıkları ile arasında çok kalite farkı var :D 

Bunun gibi bir ürün satan yer biliyorsanız sağ dış stop kırık, fiyat alabilirim :) 

@hakan1979 bir de abi aldığın yeri hatırlarsan eğer varsa düşünen arkadaşlar, ordan alabilirler bence. çok kaliteli stop...

tarihinde muhammedakgunes tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, muhammedakgunes yazdı:

Valla Hakan abinin @hakan1979 sağolsun bana verdiği stopların kalitesinden çok memnunum.Sinyali beyaz değil sapsarı ve normal yanması gereken şiddette yanıyor. Ve o dörtgenlerin içi güçlü ve kenarları keskin homojen yanıyor.

Ama Sıkıntı şu , kırılınca çatlayınca eşini bulamayacağım :) Sem’in sattıkları ile arasında çok kalite farkı var :D 

Bunun gibi bir ürün satan yer biliyorsanız sağ dış stop kırık, fiyat alabilirim :) 

@hakan1979 bir de abi aldığın yeri hatırlarsan eğer varsa düşünen arkadaşlar, ordan alabilirler bence. çok kaliteli stop...

Hakan abinin aldığı yer kapanmış. Kendi ilanında yazmıştı stopların markasını öğrenip araştırmak gerekiyor 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@GodThread 

öyle gerçekten, ilk geldiğinde ben de piyasadaki stoplardandır diye düşünüyordum ama uyguna aldığım için o da olur tabii diyordum. bi taktık kalite çok güzel. sağ dış kırıldı ama yedek bulamıyorum böyle olunca :D 

kaplama yaptıracağım su almasın diye kırık olana, markasını bulursam yazarım o zaman :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, muhammedakgunes yazdı:

Merhaba muhammet, mslesef aldığım yer kapanmış 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Hiç anlamayan biri olarak gri araç çakma derdim ama.
Beyaz araç sizindi galiba Bülent hocam, sanırım çakma olan o 

Bende anlamıyım hocam orjinalini ile yanyana gelse

İkiside cakma videodakilerin :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Abi sonuçta ikiside kayıyor boşver replikasını orjinalini dışardaki adamlar nerden anlasınlar tek diyecekleri şey off şuna bak be ne güzel kayıyor 

(Beyazdaki replika iç stoplardaki 1-2 led içi boş kalmış )   

Aynen ustad fena kayiiiiyooorrr :)

Video da o sekil cikmis içi boş led yok

Sadece homojen yanmiyor benim beyaz araçtaki
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
cakma kullanan bir insan olarak, cakmanin  sinyal isigi o kadar kuvvetliki maruz kalan insanin gozunu alarak gorusunu kaybettiriyor. adeta bi' sis
yol kenarina cekip, flasorleri yakip aracina arkadan yuruyerek geri donen biri olarak deneyimledim.

Kesinlikle hocam sinyal gibi degilde spot flaş gibi :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, GodThread yazdı:

@muhammedakgunes bu arada gerçekten sağdaki stoplar çok güzel duruyor orjinale yakın, bülent abinin de güzel ama farkı belli ediyor bence. Orjinal yerine senin stoplardan alabilirim bence hocam 

Orjinal dediğiniz Magnetti Marelli marka mı oluyor yoksa direk servisten sipariş mi?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...