Golf 7.5 higline stop hk

Magnetti yada VW öneririm. Her ikisi de aynı zaten. Uzakdoğu malı almadığınız sürece zaten o kablo çekilecek kaçış yok. 7 stoplarına göre soketleri farklı 7.5 stoplarının. Ekstra kendi aralarında dolanan bir kablo daha çekilecek. 4 Stobu birbirine bağlayan. Orjinal set alırsanız zaten içinden kablo seti çıkıyor 7.5 Comforttan 7.5 Led'e geçiş için. Sadece BCM'ye çekilmesi kalıyor.

7 Led stopları ile ciddi fiyat farkı var. 7 Led stoplarının fiyatlarını referans almak yanıltıcı olabilir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

7 stop ile 7.5 stop arasında marelli marka bin TL fark var.

VW Sıfır set fiyatları: D kodlu 7 Led stop (R versiyon, Smoked), C kodlu 7.5 Kayar Led.

image.png

VW Sıfır set fiyatları: D kodlu 7 Led stop (R versiyon, Smoked), C kodlu 7.5 Kayar Led.
/monthly_2020_10/image.thumb.png.d16de4a1652f91e5f9da4ea90441fc57.png
Hocam fiyatlara erişiminizi nerden sağlıyorsunuz

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abı ben  ender  elektronikte taktırdım  orjınal faturalı  golf7.5  dinamık kayar led  4600tl super oldu 

çakma orjınal olmayan  işlere  girmem, 

Hocam fiyatlara erişiminizi nerden sağlıyorsunuz

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ltftaha aynı site mi bilmiyorumda ben şu siteyi buldum son zamanlarda:

https://www.oemotoyedekparca.com/
Doğrudur. Parça kodunu biliyorsanız, her parça için olmasa da fiyatlandırabiliyor. Güzel bir site. 

HURDA VW GOLF 7,5 1.5 TSİ DSG 2019 İlan No: 826818486 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-hurda-vw-golf-7,5-1.5-tsi-dsg-2019-826818486/detay bu araçtaki stoplar  söküp takılsa uyar mı dostlar?
Neye uyar mı hocam? 7 Midline mı? 7.5 Comfortline mı nedir aracınız? Hepsi için farklı yöntem gerekiyor. 7 Highline ise, BCM kablolamasına gerek yok, bagaj içinde dönecek bir soket dönüştürücü bir kablo seti gerekecek (Aliexpress'de mevcut). Comfort ise aracınız, BCM'den kablolama yapılacak arkaya kadar. 

Ender elektronik orjinal parça kullanmakta. Daha dün Acarlar yetkili servisine kayar led stop mk7.5 fiyat sordum 6bin tl fiyat verdiler.

Bende tercihimi replikadan yana kullanmayı düşünuyorum şu an

@Tanju1616 GOLF7 2013 Hıglıne  arabama  orjınal  dinamık sinyal takıldı  Bcm den kablo çekıldı, işlem 4 saat sürüyor.

Geri
Üst Alt