Jump to content

Bir sakız (Kutusu) nelere kadir.

Recommended Posts

Geçen gün marketten alışveriş yaparken bu sakızdan canım çekti ayıptır söylemesi, aldım bir kutu evde dolaba koydum. 

Dolabın kapağını açtığımda o muazzam koku burnumu şenlendirdi.  😁

Hemen bir kutu da arabanın içine kol dayamanın içine attım ve sonuç.... Aracın kapısını açtığımda gerçekten çok hoş kokuyordu.  

Hem arabada kokulu sakız var hemde kokulu hava.  Alerjisi olan veya bu kokuyu sevmeyenler olabilir tabii naçizane fikrimi paylaşmak istedim. 

9F6DC267-E2A7-44A4-9A93-F3AA22BE6B7F.jpeg

tarihinde Recep Gül tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@PassificGolf7 Tüm araçlarımda marka ve test onaylı Little Trees kullanırım. Başka hiçbir koku kullanmam. Akmaz , alerji yapmaz ve minimum 20 gün kokusu keskin ve ek olarak 20 gün kokusu hafif hafif gelir. Kesinlikle öneririm opet ve shellerde bulabilirsiniz.

favorilerim :

1. Sırada pina colada

2. sırada Black ice

3. sırada Vanilla Dream

archtic white denedim beğenmedim buz kokusu tarzı bana çok hitap etmedi değiştirdim.

97FF2DFE-4E16-4EAF-A957-0CB994E57864.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@PassificGolf7koku ile ilgili hemen hemen her türlüsünün yorumuna baktım.Sizin öneriniz üzerine favorilerden 1.sıradakini almayı düşünüyorum.Ambalajından tamamıyle  çıkarıp kullanmak.mı yoksa ambalajı kesitliyerek mi kullanmak uygundur keskin kokuyu dengeleme adına?

Bu arada itriyat dükkanından yasemin kokusu doldurtuyor ve onu kullanıyorum.Konsantresi iyi olunca müthiş hafif ve uzun süreli koku bırakıyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Recep Gül araç kokuları popüler değilken iç kokuyu bastırmak ve araç kapısı açıldığında hoş koku yayılması için yurt dışından bi şekilde gelen kokulu kağıt havlu/mendilleri ön göğüse bırakırlardı.Tabiki en masrafsız ve kolay olanı da vanilya tozunu kalorifer kapağını açıp önüne bırakmaktı.Güzel ve nostalji kokuydu.Hâlâ uyguluyan var mı bilmiyorum fakat vanilya kokusu neslini devam ettiriyor.

tarihinde guvenc tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 21.10.2020 at 10:14 AM, guvenc yazdı:

@PassificGolf7koku ile ilgili hemen hemen her türlüsünün yorumuna baktım.Sizin öneriniz üzerine favorilerden 1.sıradakini almayı düşünüyorum.Ambalajından tamamıyle  çıkarıp kullanmak.mı yoksa ambalajı kesitliyerek mi kullanmak uygundur keskin kokuyu dengeleme adına?

tam açmak lazım bence. malum havalar soğudu ister istemez arac camları eskisi kadar acılmiyor. Bu da araci tam havalandiramamamiza sebep oluyor.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...