S tronic®

Bu konuyla ilgili bir güncelleme yapmam gerekiyor. Yaklaşık 1-2 ay oldu işlemi yaptıralı.

Öncelikle konu içerisinde de belirtiğim şekilde kendi bireysel imkanlarımla bir kaç yetkili servise gittim. Açıkcası çok iplemediler. Akabinde eş dost sayesinde kavramayı %100 garanti kapsamında değiştirmiş olduk. Değişim sonrası sorunlar çözüldü şükür.

Özetle sadece aracınızın yetkili servis bakımlı olup iyi niyet garantisi kapsamında olması dışında araya birilerini sokmadan maalesef bu tip işler çözülmüyor.

Bu konuyla ilgili bir güncelleme yapmam gerekiyor. Yaklaşık 1-2 ay oldu işlemi yaptıralı.

Öncelikle konu içerisinde de belirtiğim şekilde kendi bireysel imkanlarımla bir kaç yetkili servise gittim. Açıkcası çok iplemediler. Akabinde eş dost sayesinde kavramayı %100 garanti kapsamında değiştirmiş olduk. Değişim sonrası sorunlar çözüldü şükür.

Özetle sadece aracınızın yetkili servis bakımlı olup iyi niyet garantisi kapsamında olması dışında araya birilerini sokmadan maalesef bu tip işler çözülmüyor.
Onunla geçmiş olsun. Hem biraz güç hem de biraz geç olsa da sorununuzun çözülmesine sevindim.

Keyifli sürüşler dilerim 

@ycetin öncelikle geçmiş olsun.Paylaşımlarda tam neticeye varamadım:Sorun yazılımsal mı yoksa kavramanın değişmesiyle mi sorun hallonuldu veya önce yazılım denenip olmayınca kavrama mı drğişti? 

@guvenc Sorun kavrama değişince çözüldü hocam. Açıkçası yazılım güncellemesinin müşteriye baştan savmak için yapılan bir işlem olduğu düşüncesindeyim.

Geri
Üst Alt