Jump to content

2016 1.2 TSI Comfortline Manuel ne kadar eder?

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Aracımı bu ay içinde değiştirmeyi düşünüyorum. Hatta bu akşam yıkayıp fotoğraflayıp sarı siteye koyma planım var.

2016 1.2 Tsi Comfortline manuel kazasız boyasız hasar kayıtsız aracım ne kadar eder acaba? Aklımda yaklaşık bir fiyat var ama değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Pasifik mavi, içi siyah, hız sabitleme, ön arka park sensörü, katlanır aynalar, çerçevesiz kararan ayna ve far sensörü, yer tasarruflu stepne mevcut. KM 81xxx.

Şimdiden teşekkürler.

tarihinde İhsan Dinç tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Merhaba arkadaşlar. Aracımı bu ay içinde değiştirmeyi düşünüyorum. Hatta bu akşam yıkayıp fotoğraflayıp sarı siteye koyma planım var. 2016 1.2 Tsi Comfortline manuel kazasız boyasız hasar kayıtsı

@serkan_kala 2016 1.4 highline alınabilir hocam, manuel tabii ki

@İhsan Dinç açık iç mekan emin olun sizi daha mutlu edecektir. Attığım renkteki araçta güzel bir jantla çok çok daha iyi duracaktır, buzdolabı beyazı artık bakılmamalı diye düşünüyorum. attığım aracın

Konudaki görseller

180 ila 190 arası yapar bence bu ara burda bu konulardan çok var : ) eğer ihtiyaç yoksa bence biraz daha beklemekte yarar var hocam Tercih sizin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@İhsan Dinç Merhaba bende bugün araç değerlemeye baktım bu fiyatlar çıktı, benim aracımda comfortline'a ek olarak anahtarsız giriş çalıştırma, sürüş konfor ve ışık paketi var. Satıp almayı düşündüğüm araba 2017 ve üzeri 1.0 tsi golf highline o da 270 bin tl den başlıyor hasarlıları. Kendi hasarsız düşük km aracımı 190 bin tl ye satsam bile üzerine 80 bin tl koyup yeniden golf almak ne kadar mantıklı bilemiyorum, aynı şeyler sizin içinde geçerli bence :like:

Araç değerleme.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@serkan_kala O kadar yüksek fiyatlara çıkmaya uygun bütçem yok maalesef. O kadar fark vermeyi düşününce arabayı elde tutmak çok mantıklı dediğiniz gibi.  2015 - 2016 manuel standart 1.4 TSI Highline almayı düşünüyorum. 200-220 bin TL civarı ilanlar var. KM olarak da 45.000-65.000 bandında hatasız araçlar. Satıp hemen alabilirsem değiştirmek mantıklı geliyor. İlana koymadan da yazacağım fiyatı forumda netleştireyim dedim. Bakalım hayırlısı.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Yunus Emre Hocam 220 Bin TL bizim araçlar için epey yüksek kalır. Gerçi bir süre sonra normal olur o fiyatlar. Artış duracak gibi değil. Sonu hayır değil bu işin ama neyse.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Musaaksoy Tam almayı planladığım km motor-şanzıman kombinasyonu. Renk çok güzel cam gibi ama koyu renk araçlara soğuk bakıyorum. En ufak tozu kiri gösteriyor. Şu an 3. golf aracımı kullanıyorum. İlk ikisi beyazdı. Şimdiki olan Pasifik mavi de çok güzel bir renk ama sürekli yıkamak istiyor.

Ayrıca 3'ünün de içi siyahtı. İç mekan siyah olmalı. Açık renk iç mekana bir türlü alışamadım.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@İhsan Dinç açık iç mekan emin olun sizi daha mutlu edecektir. Attığım renkteki araçta güzel bir jantla çok çok daha iyi duracaktır, buzdolabı beyazı artık bakılmamalı diye düşünüyorum. attığım aracın sanırım cam tavanı yok, gördüğüm kadarıyla tek eksisi bu gibi duruyor bence ama, sohbet ortamında öylesine attım. Ciddi alacak olsaydım kesinlikle bir görüşürdüm araç sahibi ile

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Musaaksoy Hocam aracı satmış olsaydım mutlaka değerlendirilecek bir araç olurdu. Cam tavan pek tercih etmiyorum. Şu anda hem bütçem yetmiyor hem de ses konusunu hiç bilemiyorum. Herkes ses yapıyor diyor ama hiç de kullanmadım açıkçası. 

İç mekanı temiz tutamazsam çok sinir olurum. Gözüme batacak en ufak leke olacak diye uzak duruyorum. Araç satılsın bakacağız artık.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@İhsan Dinç ben de sizin gibi düşünüyordum ama emin olun hiç öyle olmuyor bakımı çok zor değil ben kılıfsız kullanıyorum sadece koltuğa bir şey koymuyorum yeterli oluyor bu. Ayrıca bej iç döşemede kol dayama ve kapı kolları deri döşeme oluyor bu da ayrı güzel. Tercih sizin yine

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Musaaksoy Bence alınmaz 2016 comfotline'den highline geçince ne değişecek ki? Le stop, Uled(o da belki hepsinde olmuyor.), cam tavan( çoğunda yok), katlanır ayna, dijon jant, renkli yol bilgisayarı bi de teyp. Bu saydıklarım makul bir fiyata ojinalleri bile takılabilir..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@serkan_kala Hocam bundan bir önceki aracım 2014 1.4 tsi highline manueldi. 33.000 kmde idi aldığımda 40.000 km de sattım. Forumdan bir arkadaşımızdan almıştım hatta. 3 ay kullandıktan sonra satmak zorunda kaldım maddi sebepler yüzünden şu anda kullandığım aracı aldım. Arada 12 13 bin tl kalmıştı elime ve düze çıktım. İşler yoluna girdi.

81.000 km çok değil ama düşürmek istiyorum. Çok az ilave ederek belki de sattığım paraya km düşük bir comfortline alabilirim. Ancak 1.4 tsi performansı çok farklıydı yakıt tüketimi yakın olmasına rağmen. Sonradan yapılan işlemlerle uğraşmak yerine direk üzerine az bir şey koyup highline paket almak benim tercihim. Sizin tercihiniz farklı olabilir.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@İhsan Dinç Hocam güzel söylüyorsun ama attığın taşın ürküttüğün kuşa değmesi lazım. Şimdi sen bu arabayı ilana koyacaksın 50 tane adam arayacak, bilindik şeyler oğlumun ilk arabası olacak en son ne olur, hanımı kuyumcuya yolladım altını bozdurup yarın geliyorum gibi gibi durumlar. Sattın diyelim arabayı bu kez aradığın arabayı bulmamışsan onu arayacaksın, gri renk istersin sana uygun olan siyah vardır, grisini bulsan bu kez otomatik, manuelini bulsan koltuğu bej çıkar, arabasız kalman da cabası. Bu arabayı verip hemen üstüne 20 bini koyup dediğin arabayı alsan biter gider. Hele bir de çevrende benim gibi uyuz espiri anlayışı olan arkadaşların varsa; Tahsin Hasoğlu gibi senin arabayı satıp senin arabadan mı aldın derler :D

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
23 saat önce, İhsan Dinç yazdı:

İlan vermedim henüz 193.000 tl yazmayı planlıyorum. 189-190 bin aralığında da gider diye düşünüyorum. Az mıdır çok mudur karar mıdır ne dersiniz?

İyi akşamlar. Var mıdır yorumu olan?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam o fiyattan ilan açın, az ise zaten çok arayan olur almak için.

Fiyat Çoksa zaten birkaç hafta sürünür ilan, o zamana da fiyatlar yükselmiş olur yine ederinde satılmış olur. Sizin aracın benzerlerinin (yani rakiplerin :) ) tamamını favorilere ekleyin takip edin ne yapıyorlar fiyat düşen yükselten çok olur.

Satarken alacağınız aracı da ayarlayabilirseniz harika olur, fiyat makas farkına uğramadan değiştirmiş olursunuz.

Son aracımızı satarken noterden çıktım diğer noterden yeni aracı aldım. İkisini aynı saate denk getirmek zor oldu biraz ama. Otobüse bile binmemiş oldum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...