Jump to content

Logo Geri görüş kamerası

Recommended Posts

• İleti 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

@HONEY @cagan91 golflerimiz için   orjinal sabit  Çizgi ve hareketli b8 passat kamerası kullanabilir.Kalite olarak 2 sinide  tavsiye edebilirim . Kendi aracımda  b8 kamerası var memnunum.plaka kamera

@Crazy84 ben dün servis montajlı geri görüş kamerası gördüm. Elektrik bağlantısını sigortanın ayağına sarmışlar. Boşverin hocam servis kendi işini yapsın. Bunlar onların yapacağı işler değil. 

@Crazy84 Açıkcası araçlarımla kendim uğraşmayı severim. Parasında değilim işin hobi gibi oldu daha önce ford aracım vardı bakım harici herşeyi kendim yapıyordum. Aracı havaya kaldıracak ekipmanım olsa

Konudaki görseller

@ahmetyerebakan merhabalar , elimde 1 adet amblem kamera var aracımı satmadan önce almıştım elimde kaldı.Düşünürseniz irtibata geçebilirsiniz.1200TL ye almıştım aynı fiyata bırakıyorum.

63232EA0-E362-43B2-BBB3-EAD688EAEFCF.jpeg

74763C12-BEBD-4419-B0D8-AE9452AE7F92.jpeg

97C9525D-9ECC-475D-A8CC-64761E4B1D4F.jpeg

8A9E42CB-504C-47AE-BE3E-C094AA5109D4.jpeg

tarihinde smtklc tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Ruhumdeflasyon yazdı:

@ahmetyerebakan 1.4tsi comfortline ekranı logo kamerayı desteklemiyor diye biliyorum(Rcd330 olmadığı için) 

Yanlisim varsa düzeltelim

Tam emin değilim bende destekleyip desteklemediği konusunda :) vw platformunda tamamen yeniyim 1 haftalık vw araç sahibiyim daha bilgili birisi bizi aydınlatabilir mi ?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...