Jump to content

Bi xenon farda. Kisa farlar ve halojenin ayni anda yanmasi

Recommended Posts

Selam arkadaslar arac golf 7 aracta bi xenon far bulunuyor. Gunduzler halojen yaniyor yani icteki. Aksam da kisafarlar yaniyor disdaki. Benim sorum ikisi de ayni anda yanar mi? Gece gunduz ikisi de yansin istiyorum. Kodlama hakkinda bilgi verirMisiniz tesekkurler simdiden

2810625B-7AA3-41E0-86F8-238EC39408B1.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam forumda kodlaması olması lazım. Gündüz farı ampülünün park lambası olarak kodlanması ile istediğiniz gerçekleşecektir. Gece gündüz açık kalması açısından da farı sürekli açık konumda kullanırsanız olacaktır. Tabi dilerseniz kısalar+parkları da gündüz farı gibi kodlayarak da yapılabilir ama bence far anahtarından direk açıp kapatmak halletmek daha pratik :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Super bu kodlamayi yapinca Auto konumdayken aksamlari,  gunduz fari ve kisa far mi yanicak? Yoksa gunduzde yanicakmi ben sabah aksam ikisi de yansin istiyorum hatta sisler kisalar

ve gunduzler dwvamli yansin istiyorum oyle

bi imkan varmidir?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
47 dakika önce, ylmzctn28 yazdı:

Super bu kodlamayi yapinca Auto konumdayken aksamlari,  gunduz fari ve kisa far mi yanicak? Yoksa gunduzde yanicakmi ben sabah aksam ikisi de yansin istiyorum hatta sisler kisalar

bi imkan varmidir?

evet hocam akşamları kısalar ve gündüz farları birlikte yanıyor ama eğer xenon ise farlarınız led takmanızı tavsiye ederim, birisi sarı birisi beyaz hoş durmuyor. Sabah akşam ikisi bir yansın isterseniz auto konumda olmaz normal kısa konumuna almanız gerekiyor. Bununla ilgili bir kodlama da var mıdır bilemiyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@strayder Eyvallah sagolasin sisleride yakabiliyormuyuz peki bilin varmi?

bi imkan varmidir?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
12 saat önce, ylmzctn28 yazdı:

@strayder Eyvallah sagolasin sisleride yakabiliyormuyuz peki bilin varmi?

bi imkan varmidir?

hocam bu kodlamayı yapınca söylediğiniz gibi auto konumdayken araç kendi kendine kısaları açtığı zaman hem kısalar hem de gündüzler yanacak. Diğer türlü olan kodlamadan bilgim yok.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...