Yarış Mavisi Rline

Airbag kapağımızda desenli dokulu olanla değişti şimdi direksiyon içime daha da sindi:)Acc ile birlikte sollama asistanımızda gelmişti geçtiğimiz günlerde yolda görünce çekmek istedim.Kn kutu içi filtrem vardı önceki rline aracıma almıştım @BalistiqueMesut abiden sıfır olarak onu da taktım ileride stage 1 yazılım bekliyor bizi kısmetse😊

Ekli dosyayı görüntüle 38924

Ekli dosyayı görüntüle 38925

Ekli dosyayı görüntüle 38926

Ekli dosyayı görüntüle 38927

Ekli dosyayı görüntüle 38928
@driver_can hocam k&n hava filtresi hakkında bilgi alabilirmiyim benimde aklımda var uzun süredir değiştirmek.

@metinkar Metin abi komple motoru direk R ile değiştirelim ciğerlensin makine dedik 😀

şaka bi yana tpms,pla 3.0,kör nokta için bazı alt yapı çalışmaları yapacağız yakında çalışır tüm parçalar tamamlanınca.

@BG2017 önceki aracımda yazılım vardı stage 1 çok gerek görülmedi ama yine de takmıştım.Bu aracımda henüz yazılım yok belki ilk gaz tepkisi biraz iyileşir onu hissedersiniz.

@driver_can teşekkür ederim. Benim araç 2017 1.4 Tsi 122 hp. Hangi kod olanı almamız lazım ?

maşallah 🧿 gerçekten çok güzel Allah kaza bela vermesin keyifli yolculuklar dilerim 

Hocam sizin araç kirlenmemek için yemin etmiş 😂😂🧿

Yeni yılın ilk retrofiti yapılmış oldu yarış mavimize tpms hayırlı olsun:) [mention=1620]İlker34[/mention]abinin garajında misafirliğimiz devam ediyor yavaş yavaş kendi aracı gibi ilgilenip kafasına göre birşeyler ekliyor[emoji3]
/monthly_2021_01/80B01C1B-A92F-4445-86D6-AD8E2D6AEC95.thumb.jpeg.409c3f458b134c7d8219e7bebf523066.jpeg
Hayırlı olsun Instagram dan takip ediyorum benimde parça gelsin yapacağım bir uygulama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

[mention]driver_can [/mention] [mention]İlker34 [/mention] ne biçimolmuş TPMS

İmza kiskanan çaylak golfcu

Geri
Üst Alt