Yarış Mavisi Rline

Hayırlı olsun Can. Yerine daha güzelleri yakışır sana 🙂.

Yolumuz bugün ayrıldı.En uzun süre kullandığım aracım oldu yaklaşık 2.5 sene.Daha dün gibiydi alışım.Emek maddi manevi çok.Bundan sonra trabzonda 61RK plaka olarak devam edecek.Bizde önümüze bakacağız.
nasıl kıydın da sattın :)

Sarı sitede görmüştüm ilanı, Demek gitti güzelim r-line yarış mavisi, hayırlısı olsun... Yerine gelecek olan umarım daha çok mutlu eder abi. Aklındaki araca kısa zamanda kavuşursun umarım.

Hayırlı olsunn güzel tercih ama dediğim gibi asla 7.5 rline nın atikliğini ve parça kalitesini vermeyecektir.

Ah birde Yunus Gri veya Nardo Gri olaymış çok daha iyi olurmuşş :love:

Hayırlı olsun , bence renk te guzel, jantlar da kendini göstermiş. 1.5 etsi ise tadindan yenmez

Hayırlı olsunn güzel tercih ama dediğim gibi asla 7.5 rline nın atikliğini ve parça kalitesini vermeyecektir.

Ah birde Yunus Gri veya Nardo Gri olaymış çok daha iyi olurmuşş :love:
7 tane golf 7/7.5 alıp kullandım neyin ne olduğunu emin ol sizden daha çok tecrübe etmişliğim var yaşım 35 otomobil tamirhanesi ve oto pazarında büyüdüm baba mesleği sebebiyle…Zevkler renkler tartışılmazmış dikkatimi çekiyor konularımda çok keskin yorumlarınız oluyor.Benim içinde sizin aracınızın rengi piyasanın 100 bin altı olsa alıp kapıma koymam mesala

Hayırlı olsun , bence renk te guzel, jantlar da kendini göstermiş. 1.5 etsi ise tadindan yenmez

Hayırlı olsun güzel seçim 🧿
Teşekkür ederim isteyen herkese daha iyileri nasip olsun ben para boşta kalmasın diye mantık evliliği yaptım bir süre ilk seçimim a3 sline sedan onun içinde bir süre daha verdim kendime.Araç 1.5e tsi.

Geri
Üst Alt