gizli ozellik

trapper

Yeni Üye
İsim
cihan
arkadaşlar hepinize hayırlı geceler diliyorum kalpten selamlıyorum herkesi ben aracıma gizli özellikleri açtırmak istiyorum bi yere sordum 150 tl dedi ne yapıyım yaptırayım mı sormak istedim ilk defa böle bisey yaptiracagimdan bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını yönlendirmelerini rica ediyorum 

@trapper ustam aynı sorun ile ilgili vag com yardımlaşma da konu açmışsınız oradan devam edin isterseniz orada bahsedildi sanırım hangi ilde iseniz orada kablo ile yardımcı olan arkadaşların listesi var onlara özel mesaj atıp danışabilirsiniz. İyi forumlar.

Listeye baktım Bursa’da ki arkadaşın profili kapalı gösteriyor. Bu konuda Bursa da yardımcı olacak var mı? 

istanbul güngören bağcılar da a3 için 3-5 gizli özellik açmaya yardımcı olan var mı? şimdiden teşekkürler :)

@ByTKN kodlamaları aynı mı acaba. Ben esenlerdeyim. Yardımcı olmaya çalışırım :)

@Rx7 valla bende yeni öğrendim bu kodlamaları hiç bilgim yok dostum

Sendeki golf ise yardımcı olurum ama İstanbuldayım ben. 
ben de güngören deyim 15,7 eski vag kablosu var ama kodlama tecrübem yok. A3 için kodlamaları bulursak kodlanır

ben de güngören deyim 15,7 eski vag kablosu var ama kodlama tecrübem yok. A3 için kodlamaları bulursak kodlanır
Yıldız teknik in oradayım reis. Kablo var bende. Kodları bulursak gel buyur yardımcı olurum. 

Geri
Üst Alt