Golf 7 Midline Plus İç Trim Piano Black Kaplama-Boyama

036f7220d8375cb5d7967cc94b2cf181.jpg

cc0f2687e2e940da978f69c3ffbe8e0a.jpg

437d54566cac5d4e4e57e501ce976235.jpg

Ben sanayide 100₺ verdim güzel oldu boyacının güzel işçilik yapması çok önemli. Trimleri sökmesi kolay nazikçe davrandıktan sonra gerisi hallolur. Bende kaplama düşünüyordum ama portakal yüzeyi gibi olucak diye boyattım ama parlak siyah tozları çok belli ediyor gündüz çok göze batabiliyor kirli ise.
Sökülmüyor zannettim ben biraz denedim dişini kırarım diye vazgeçtim. Sonrada öyle uğraşmadım kaldı belki oraya bi kaplama yapıveririm..
Oysaki çok kolay
Onuda yaptırsaydın süper olurdu çok sırıtıyor yanlış anlamazdan

Kaplama yerine hazır satılan setlerden almak daha mantıklı olur mu acaba? Bende bu sete niyetleniyorum ama nasıl olur tam bilemediğim için cesaret edip alamadım tecrübe sahibi olan var mı acaba?
Bunlar da yapıştırma gibi görünüyor.
Alıp denemeden birşey söylemek zor.
Kenarlarda ufak boşluklar kalıyorsa çirkin olabilir.

Ben kaplama yapmayı önermiyorum. Boya yapılabilir ancak düzgün bir yere boyatmanız lazım aksi taktirde portakal kabuğu gibi pütürlü oluyor.

Ben kendi aracıma bir kaç parça haricinde hepsini çıkma aldım. Sizde grupta takip edin ucuz çıkma parça denk geldikçe alabilirsiniz

Ekli dosyalar

• IMG_1679.jpeg
    IMG_1679.jpeg
    262.7 KB · Görüntüleme: 18
Ben kaplama yapmayı önermiyorum. Boya yapılabilir ancak düzgün bir yere boyatmanız lazım aksi taktirde portakal kabuğu gibi pütürlü oluyor.

Ben kendi aracıma bir kaç parça haricinde hepsini çıkma aldım. Sizde grupta takip edin ucuz çıkma parça denk geldikçe alabilirsiniz
Bütçe elveriyorsa bu yöntem zaten en güzeli..
Ancak 4 kapıdaki trim parçaları da değişmek gerek,
değişmediği için içerisi uyumsuz kalıyor.

Bütçe elveriyorsa bu yöntem zaten en güzeli..
Ancak 4 kapıdaki trim parçaları da değişmek gerek,
değişmediği için içerisi uyumsuz kalıyor.
O kısım işin en zor tarafı çünkü kapıdaki parçaları bulmak çok zor. Şu an benim aracın iç trim rengi All star gibi oldu. All star da torpidoda ki terimler piano black kapılar fırçalı gri

Geri
Üst Alt