GOLF 7,5 LED FARLAR AMERİKAN PARK AKTİF OLMUYOR

obeyauto

Yeni Üye
İsim
OZAN GÜNAY
MERHABALAR ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR GOLF 7.5 LEDLİ FARLARA AMERİKAN PARK UYGULAMASINI SIRASIYLA ŞU ŞEKİLDE UYGULAMAMA RAĞMEN AÇILMADI ACİLL YARDIM EDER MİSİNİZ?

(09 CENT ELECT-31347-10ADAPTATİON)
(8)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion C 0 ------- ( Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht) seçilecek
(10)-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimmwert CD 0-------- ( 30 ) ışık şiddeti olarak verilecek değer
(12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0-------- (Blinken links Dunkhelphase) seçilecek
(15)-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimming Direction EF 0 ----- (minimize) seçilecek
( 8 )-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion C 1 ----------- (Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht) seçilecek
(10)-Leuchte1BLK VRB20-Dimmwert CD 1 ----------- ( 30 ) ışık şiddeti olarak verilecek değer
(12)-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion E 1 ----------- ( Blinken rechts Dunkhelphase ) seçilecek
(15)-Leuchte1BLK VRB20-Dimming Direction EF 1 ----- (minimize ) seçilecek

MERHABALAR ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR GOLF 7.5 LEDLİ FARLARA AMERİKAN PARK UYGULAMASINI SIRASIYLA ŞU ŞEKİLDE UYGULAMAMA RAĞMEN AÇILMADI ACİLL YARDIM EDER MİSİNİZ?

(09 CENT ELECT-31347-10ADAPTATİON)
(8)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion C 0 ------- ( Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht) seçilecek
(10)-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimmwert CD 0-------- ( 30 ) ışık şiddeti olarak verilecek değer
(12)-Leuchte 0 BLK VL B36-Lichtfunktion E 0-------- (Blinken links Dunkhelphase) seçilecek
(15)-Leuchte 0 BLK VL B36-Dimming Direction EF 0 ----- (minimize) seçilecek
( 8 )-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion C 1 ----------- (Standlicht allgeimen (Schlusslicht; Positionslicht; Begrenzunglicht) seçilecek
(10)-Leuchte1BLK VRB20-Dimmwert CD 1 ----------- ( 30 ) ışık şiddeti olarak verilecek değer
(12)-Leuchte1BLK VRB20-Lichtfunktion E 1 ----------- ( Blinken rechts Dunkhelphase ) seçilecek
(15)-Leuchte1BLK VRB20-Dimming Direction EF 1 ----- (minimize ) seçilecek
Öncelikle sakin olun, geçin oturun şöyle biraz soluklanın.  :)

Forum kuralları gereği büyük harf kullanmıyoruz, bunu da bildirmiş olalım.

bilmiyordum kusura bakmayın :)  malum yeniyim ... ledsiz farlarda uygulanan işlemin aynısını yapmış olmama rağmen değişiklik olmadı

@HONEY Hocam yeniyim geri dönüş geç yapılır diye öyle yazdım yukarda da belirttim zaten 

Herhangi bir bilgi bulamadım yardımcı olabilir mi bilenler 

@obeyauto Bu görüntüden istiyorsanız orjinallerde olmuyor diye biliyorum.

5AA49B3B-D29F-44E6-A637-744F5C5EAB8C.png

Geri
Üst Alt