17" Madrid jant veya jant önerisi arıyorum

@Golf7654321 madrid konusunu ben de araştırdım. özellikle thungsten gri araca farklı güzel yakıştığını düşünüyorum, hele ki araçta siyah ayna kapağı gibi ufak detaylar varsa. lakin belki de macera aramayıp dijon takmak en iyisidir belki. zira bakımı daha kolay ve basit ama hoş bir jant

@Musaaksoy Bulamazsam dijon zaten hocam çok seçenek yok. Madrid’i alıp krom ayna kapağı taksam vs gibi fikirlerim vardı ama bakalım. Teşekkür ederim önerin için.

@CemK Merhaba,Golf 5 için o Audi jantlarından almak istiyorum fakat araç yüklü olduğunda sürtme yapıyor diyenlere de rastladım.Kullanıcı yorumunuz ve varsa bir kare de fotoğraf görebilsem çok makbule geçer,şimdiden teşekkür ediyorum 

Audi Jantlarindan da bakabilirsiniz, ben cok hosuma gitti bunu aldim, hemde biraz daha offsetli oldugu icin disa çıktı 1cm kadar :)  Burda ilk gorunen değil konuyu açın orada var...
Bu jantın araç üzerinde fotoğrafı var mı ? ve kullanıcı deneyiminiz ne yönde ? araç yüklü olduğunda sürtme yapıyor diyenler var.Golf 5 için kullanmayı düşünüyorum da

Geri
Üst Alt