Çift J far sorunu

Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün Sem Tuningten Mustafa bey arayıp baya yardımcı oldu. Bir vagcom işiyle uğraşan beyefendiyi arattı uzaktan aracın bilgilerine bakıldı. Aldığımız J farların far parlaklığı diye bir durumu varmış. Bunu herkes bilmiyor ve bundan dolayı takan kişiler daha güzel görünsün, daha alıcı olsun diye parlaklığı sonuna verebiliyorlarmış. Ya da takan kişiler bu durumu bilmedikleri için ne olursa onu yapıyorlar. Aldığımız J ürünün parlaklığı %128 oranına kadar yükseltilebiliyor. Benim far için de bu uygulanmış ve bundan dolayı kart yanmış maalesef. Kartların gelmesi de bir iki ayı bulabilirmiş böyle gezicem yapacak bir şey yok.. Ama bu farların hakkı max %70 oranında yükseltilmesi en doğrusu dendi. Ayrıca fabrikasyon ürünlerin bir çoğunda bile en yüksek %100 oranında yükseltiliyormuş. Anlayacağınız aldığınız ya da aldığımız tüm ürünlerin takıldıktan sonra bir vagcomcudan far ayarınında yapılması önemli! Sem tuningten Mustafa bey  sağolsun yardımcı olacak sonradan kart noktasında. Forumda ki kişileri  çok önemsiyor ve müşteri gözüyle değil de kardeş gözüyle baktığını söyleyebilirim. Gerekli yönlendirmelerinden dolayı da Metin abiye teşekkür ediyorum. 

@ibrahim4455 üstad aynı durumdan bende müzdarip oldum dün itibariyle. En çok çekindiğin şey başına gelirmiş misali maalesef benimde sol far j ledleri arıza verdi.. @metinkar abi ile iletişime geçtim kendisi Sem' e bildireceğini ve bana döneceklerini bildirdi. Daha aramadılar ama konuşmana istinaden şunu söyleyebilirim. Mayıs ayından beri kullanıyorum ve ilk işim gündüz farlarını j ledleri yani en can alıcı nokta olduğu için, ne olur ne olmaz diye en başından beri kapalı kullanmak oldu. Gündüz ışığında j ledlerim kapalı yani. Buna rağmen arıza verdi maalesef ki. Bence sorun aldığı güç değil. Zaten elektronik olarak çekebileceği voltaj belli ayrı bir birimden güç almadığın sürece gücünü yükseltme şansın olacağını düşünüyorum..

@Al1co1907 Hocam geçmiş olsun umarım sistemsel bir hatadan dolayı böyle olmuştur. Aldığı güç noktasında ayarı kendin yaptığın için bu problem olarak görülüyor. Bu ürün sonuçta replika bir ürün fabrikasyonda bile adamlar %100 gibi bir rakamı kullandıkları için bende %128 oranına dayandırılması probleme neden oldu. Yani gündüz farını açıp açmamak bence önemli değil sonuçta ister istemez o güç akşam normal kısa farlarda da almış olabilir. tabi ki bu benim fikrim, görüştükten sonra beni de bilgilendirir misin ? 

Geri
Üst Alt