Çift J far sorunu

ibrahim4455

Yeni Üye
İsim
İbrahim
Öncelikle merhaba, uzun zamandır forumdayım ancak yazamıyorum. Kendimi tanıtayım. İsmim İbrahim, Malatyalıyım ancak işimden dolayı Ankarada ikamet ediyorum.  Ankara da psikolog olarak özel bir kurumda çalışıyorum. Ekim ayından beri golf sahibiyim. Refrofit için J far almıştım. Forumum sponsoru olan Sem Tuningten temin ettim, Haziran ayında Malatya da taktırdım ve bu ay sorunlarla karşılaşmaya başladım. Sem tuning i  aradığımda garanti veremeyeceklerini söylediler, dolayısıyla yardımcı da olmadılar. Bu sorunları nasıl ve ne şekilde çözebilirim yardımcı olabilir misiniz ? 

ACEC2454-4255-4E8B-A830-7ABE4C269790.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Prensibim ve deneyimim nedeniyle orjinal far harici kullanmam. Fakat siz almışsınız ve sorunlar var bundan sonrasına bakmak lazım. Benim görüşüm farın içinde ledleri kontrol eden kartlar var büyük ihtimal içinde bozulan bir devre elemanı var anlıyorsanız avometre ile kontrol ederek bulabilirsiniz. Yada anlayan birine açtırıp baktırın. Bu tür farların içindeki kartlar tabiri caizse  biraz dandik oluyor.

Hocam böyle bir konu vardı ledin beyninde bir yerde sorun çıkmıştı.konuya göz atarsanız faydası olabilir.

@agacmalzeme Ankara da bakmak için kimse yanaşmıyor açıkçası. Ondan dolayı bilemiyorum ne yapacağımı. 

@sonmohican teşekkür ederim hocam. Baktım bir ustaya denk gelirsem iyi olacak. Bi de sadece bu aracın gündüz farında sıkıntı oluşmuş. Benim araçta sinyallerde de problem oluştu. 

9 saat önce, ibrahim4455 yazdı:

Öncelikle merhaba, uzun zamandır forumdayım ancak yazamıyorum. Kendimi tanıtayım. İsmim İbrahim, Malatyalıyım ancak işimden dolayı Ankarada ikamet ediyorum.  Ankara da psikolog olarak özel bir kurumda çalışıyorum. Ekim ayından beri golf sahibiyim. Refrofit için J far almıştım. Forumum sponsoru olan Sem Tuningten temin ettim, Haziran ayında Malatya da taktırdım ve bu ay sorunlarla karşılaşmaya başladım. Sem tuning i  aradığımda garanti veremeyeceklerini söylediler, dolayısıyla yardımcı da olmadılar. Bu sorunları nasıl ve ne şekilde çözebilirim yardımcı olabilir misiniz ? 

@ibrahim4455 geçmiş olsun çözülmecek birşey şey değildir mutlaka bir yolunu bulacaklarına inanıyorum, forum üzerinden satın alınan her ürüne destek verdiler siz ne zaman aldınız ve firmadan kim ile görüştünüz.

@metinkar teşekkür ederim hocam inşallah çözülür. Mayıs ayında gönderildi önce hocam ben Mayısın ortasına doğru taktırmaya götürdüm ama yanlış gelmişti bu sefer değişimini sağladılar. Sonrasında mayıs sonunda tam olarak taktırmış oldum. Sem tuningin kendi numarasını aradım genç bi beyefendiydi telefonu açan hocam. 

@metinkar teşekkür ederim hocam inşallah çözülür. Mayıs ayında gönderildi önce hocam ben Mayısın ortasına doğru taktırmaya götürdüm ama yanlış gelmişti bu sefer değişimini sağladılar. Sonrasında mayıs sonunda tam olarak taktırmış oldum. Sem tuningin kendi numarasını aradım genç bi beyefendiydi telefonu açan hocam. 
@ibrahim4455  özelden sana bir numara attım onu ara senin sorunun çözecek... 

@metinkar teşekkürler hocam 
@ibrahim4455  rica ederim yaptığın görüşmeler ve işin akışından bizleri bilgilendirirsin...

- genel olarak yazıyorum; sponsordan kim hangi ürünü alacaksa öncelikle ürün aldığı konuya ne istediğini yazmalı akabinde bana özelden yazmalı ve benim takibimde firmaya bilgilendirme yapılıyor, satışların ve sonrasında sorunların hızlı şekilde çözümü için bu önemli, diğer türlü yazılmadığı zaman kim ne zaman ne aldı göremiyoruz kontrolümüz altında olmayan satışlardan biraz zorlanıyoruz... ibrahim arkadaşımızın sorunu hızlı bir şekilde aksiyon alarak sonuçlandırmaya çalışacağız... 

Geri
Üst Alt