Lokal Boya Hk.

ycetin

Katılımcı Üye

İsim
Yasin Çetin
Arkadaşlar selamlar,

H.sonu yazlıkta talihsiz bir durum sebebi ile bisikletli bir çocuk aracın sağ arka çamurluğunu yaklaşık 30-40 cm kadar derin çizdi. Şuan foto yokma ama ekleyeceğim. 

Daha önce hiç lokal boya yaptırmadım. Yaptıran ve istanbul avrupa yakasında işin ehli ve güvenilir bir usta varsa önerebilir misiniz? Tşkler.

@HONEY aynen abi epey bi canım sıkıldı ama çocuk işte elden bişey gelmiyor. Allah beterinden saklasın. 

Geçmiş olsun .Allah beterinden korusun

Benimde aracı aldığımda tamponlarda nazarlıklar vardı 🙂 mutluyuz şimdilik 

@seferhasdemir aynen hocam benim duruma çok yakın geçmiş olsun. Benim araç beyaz yine çok göze batmıyor. Sizin ki koyu talihsiz olmuş. 

@DmrOzr hocam bende nazarlık olsun dedim de 30-40 cm çizik nazarlık için biraz fazla geldi bana  :D

@ycetin öyle Hocam siyah olduğu için kılcalda dahi belli oluyor.depo kapağının sağ kısmını 2000 sulu zımpara pasta ile biraz çıkarttım ama sol tarafa rötuşsuz olmuyor. astarı çıkmış gördüğünüz gibi  :lol:

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ycetin Evet biraz büyük nazarlık için 🙂

Çamurlukta olması şanssızlık olmuş foto cekip iyi bir boyamayla halledilecek artık

@ycetin çok geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın. Can sıkcı bir durum ama elden de bir şey gelmiyor. 

@furkanmk7 Size de geçmiş olsun. Yazıktır günahtır niye yaparlar bu tip şeyleri anlamakta zorlanıyorum. 

@Volkan68 hadi sizinki kaza ya benimkine ne demeli neler oluyor dünyada başımıza gelen en kötü şey bu olsun

Geri
Üst Alt